Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
evet aga konuyla alakasız ama bir sorum olucak pc gelcek monitörüm yok yaklaşık 8 gün sonra maaş alıcam ve kurulum yapmam gerekli nasıl yapıcam kargoyu açarken de pcyi açarken de videoya da almam gerekiyor kesinti olmadan (bir sıkıntı çıkarsa diye)
televizyona bağla pcyi testleri yap zaten windows kurulu testler normal olursa monitör alınca sıfılarsın bilgisayarı temiz bi windows kurarsın kullanırsın

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
Bugün 6.gun aradım 1 saatte baglanabildim , dedim şehir dışına cikicam sistemi bekliyorum işte hazırlanmış sisteminiz bugün yada yarın kargoya verilir kampanyadan ötürü yoğunluk var vs vs biseyler söylüyor ben senin kar ortağın değilim yoğunluk çok sipariş beni ilgilendirmez oraya 3 iş günü diyorsun hadi 4-5 olsun 6ya girdik halen yalan atıyor bugün yada yarın diye

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Bugün 6.gun aradım 1 saatte baglanabildim , dedim şehir dışına cikicam sistemi bekliyorum işte hazırlanmış sisteminiz bugün yada yarın kargoya verilir kampanyadan ötürü yoğunluk var vs vs biseyler söylüyor ben senin kar ortağın değilim yoğunluk çok sipariş beni ilgilendirmez oraya 3 iş günü diyorsun hadi 4-5 olsun 6ya girdik halen yalan atıyor bugün yada yarın diye
Haklısın Kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam müşteri temsilcisi ile aranızda "Adnan bey yine siz mi arıyorsunuz." Gibi bir konuşma geçti mi hiç 🤣
Hıcam benimki kargoya verildi geride kalanlara Allah yardım etsin

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,159
İsim
Necati
Dostum Ekim'de sağolsun @Abdullah Hacıgül Reisimiz itopya da sistem çıkmıştı onu tanıttı 13 bine imzamdaki sistemi aldim cumartesi 7 gibi sipariş verdim pazartesi öğlen kargolandi İstanbul dan Aksaray a salı günü öğlen elimde idi hiç bir sorun da yoktu tekrar dan teşekkürler abim 🫂🫂🫂
İtopya gaminggen kadar yoğun değil sistem fiyatları kampanya olmadığı zaman çok pahalı o yüzden az sipariş alıyorlardır hazır sistemlerde

ridvan k

80+ Bronze
Arkadaşlar 7.gün ve artık beklemekten bıktım. Mantis Sistem Aldım Ve hala bekliyorum 29unda verdim ve hala hazırlanıyor Kısmında Bekletiyorlar Arıyorum yarın Diyorlar.Email Atıyorum Ordada Cevap Yok Şikayetvara yazdım ordanda cevap yok. Tahmini Kaç günde kargoluyorlar biliyormusunuz hiç bi eşya alan varsa söyleyebilir mi ? ve acelem var şehir dışına çıkacağım ve adamları bekliyorum.
Benim bir haftada geldi canıni sikma

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Ben dün aldım hâlâ bekliyorum yarın aramaya başlarım

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Ben 3 aralıkta verdiğime göre cumadan önce kargoya bile zor verilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yeni aldın dur hele😅
Doğru diyorsun konsolu sattım kaldım ortada bunların bir şekilde hızlandırması lazım böyle olmaz

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Benim bir haftada geldi canıni sikma
Ben dün aldım hâlâ bekliyorum yarın aramaya başlarım
Doğru diyorsun konsolu sattım kaldım ortada bunların bir şekilde hızlandırması lazım böyle olmaz
22 sinde istedim 5 inde teslim edildi
Bende işte 29 kasımda aldım şuanda kargoya verildi 1 saat önce zaten yurtiçi şubesine gelsin direk elden alacağım.

Top Bottom