Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

enyadev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enginhan Yağmur

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
Daha birkaç saat önce 11.699 liraya galax 4060 aldım ve şimdi msi gaming x 4060 11.899 liraya düştü. Ve almaya çalışırken stoğu bitti sizce çok aşırı büyük bir fırsatı mı kaçırdım? Aşırı üzüldüm çünkü günlerdir bekliyordum

kkurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kadir KURT
Arkadaşlar apache panther alinir mi 2300 tl ddr5 6200mghz cl40

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ali
arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir ?
Benim ekipmanlar Asus ağırlıklı olduğu için Asusu alırdım. Genelde hikaye tabanlı oyunlar oynadığım içinde üzmezdi. 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha birkaç saat önce 11.699 liraya galax 4060 aldım ve şimdi msi gaming x 4060 11.899 liraya düştü. Ve almaya çalışırken stoğu bitti sizce çok aşırı büyük bir fırsatı mı kaçırdım? Aşırı üzüldüm çünkü günlerdir bekliyordum
Üzmez hocam. Hiç takılmayın. 2.elde satarken MSI ve Asus daha hızlı gider. Haricinde sıkıntı yaşamazsınız.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Unlucky de geç galax da üzmez böyle ufak şeyler için canını sıkmaya ne gerek var. Boşver güzeldir galax keyfini çıkarmaya bak.

Üzmez hocam. Hiç takılmayın. 2.elde satarken MSI ve Asus daha hızlı gider. Haricinde sıkıntı yaşamazsınız.
Aynen böyle şeylere hiç takılmaya gerek yok bende de çok oluyordu aldıktan sonra pişmanlık boş vermek lazım.

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
Unlucky de geç galax da üzmez böyle ufak şeyler için canını sıkmaya ne gerek var. Boşver güzeldir galax keyfini çıkarmaya bak.

Aynen böyle şeylere hiç takılmaya gerek yok bende de çok oluyordu aldıktan sonra pişmanlık boş vermek lazım.

İnşallah, hepinize teşekkür ederim artık yapacak bir şey yok geçti gitti ama bir iki gün aklımda kalacak. Satın alabilenlere hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
tomi makinen
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Uğur ceylan

blue1289

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Nurullah YAR
Herkese Merhabalar,
Sistem topluyorum uygun fiyatlı ram ssd almam gerekiyor. Bugün ki fırsatlardan fiyatı uygun olursa hangi ürünler alınır sizce. Yardımcı olursanız sevinirim

Top Bottom