Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Melih
Evet size ne kadar yardimi dokunur bilmiyorum ama böyle birșey benim de basıma gelmisti n11den bi kulaklik siparis etmistim 350 TL ininal kart ile parayi cekti fakat siparisi vermemis ertesi gun farkettim magazayla iletisime gectim siparisiniz gozukmuyor bizde muhtemelen paraniz askida kalmistir demislerdi bende ininal musteri hizmetlerini aradim anlattim derdimi bana 1 hafta beklememi daha sonra paranin hesaba yatirilcagini soylediler fakat yatirilmadi ama yatirilana kadar hergun musteri hizmetlerini aradim rahatsiz ettim ilgilensinler diye 1 haftanin sonunda tekrar aradim bana 1 hafta once paramin geri yatirilcagini soylediniz aka yatirilmadi dedim bana sikayetinizi anlatan bir dilekce yazip eposta adresimize gonderip musteri hizlmetlerini arayin dilekcenizi kaydetsinler 15 gun icerisinfe yatirilir paraniz dediler 9. Günde geri iade ettiler.
Sizde hem kendi bankanizla hemde incehsapin musteri hizletleri ile iletisime gecin derdinizi anlatin mutlaka yardimci olucaklardir eger olmazlarsa cimere bașvurun
Hocam maalesef ki 400tl çektirdiğim kartta ki işlem onaylanmış nasıl olabilir gerçekten anlamıyorum

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Melih
Neye karşılık?
Hicbir şeye karşı hocam ödemem iptal oldu ama parayı nedense çektiikindilerini dün sabah aradım konuştum, banka dekontunu mail olarak atmamı ardından paranın iade edilebileceğini söylediler. Ardından mailimi attım gelen cevap ilgili birime iletilmiştir en kısa zamanda tarafınıza ulaşılacaktır diye .Herhangi bir ulaşan olmadı bana hâlen beklemekteyim

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hicbir şeye karşı hocam ödemem iptal oldu ama parayı nedense çektiikindilerini dün sabah aradım konuştum, banka dekontunu mail olarak atmamı ardından paranın iade edilebileceğini söylediler. Ardından mailimi attım gelen cevap ilgili birime iletilmiştir en kısa zamanda tarafınıza ulaşılacaktır diye .Herhangi bir ulaşan olmadı bana hâlen beklemekteyim
TrajiKomik ..
incehesap'ta da, itopya'da da bu aralar çok fazla müşteri şikayeti var.
Paran her türlü gelir de havadan para gitmesi saçma olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Melih
TrajiKomik ..
incehesap'ta da, itopya'da da bu aralar çok fazla müşteri şikayeti var.
Paran her türlü gelir de havadan para gitmesi saçma olmuş.
Aynen öyle yani ikili ödeme sistemi ile ödedim biri geldi diğerini çektiler anlayamadım herhalde çarşamba günü tekrar arayacağım

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram
Bu ramler nasıl arkadaşlar alınır mı ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming RAM
Bu ramler nasıl arkadaşlar alınır mı ?
İndirimsiz fiyatı 613 TL görünüyor. Fiyatı bayağı uygun olacak gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,843
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom