Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

RmzDayi

80+ Silver
5700xt nitro+ indirime koymadılar gitti :D

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Mesut hamamcı
Asus tuf monitör ve cougar oyuncu koltuğunu aldım bakalım hayırlısı. Özellikle koltukla ilgili bilgisi olan varmı

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Site çöktü düzeldiğinde 3600 olan tükenmişti, giremedim. Yapacak bir şey yok 3000 mhz olanları çok uyguna aldım.
Zaten 3000 olan daha iyi yukarıda hesabını yaptım. Sizin için bilmeden de olsa daha iyi olmuş. 3600 olan alınmaz tepkime süresi berbat.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
tepkime süresinin 20 ms olduğunun farkındasınız değil mi?
(20/3600)x2000: 11.11 ns çok yüksek bir değer. CL 16 3000 mhz olan bir RAM'dan daha kötü.
Evet, farkındayız.
Asus tuf monitör ve cougar oyuncu koltuğunu aldım bakalım hayırlısı. Özellikle koltukla ilgili bilgisi olan varmı
Hayırlı olsun kral. :)
İyi yapmışsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Melih
Arkadaşlar ekran kartı alacaktım tüm her şeyi yaptım ödemeden sonra taksit sayısı 6 dan fazla olmaza dedi fakat 5 seçmiştim şu sipariş başarısız gözüküyor işlem yarıda kalmış diyor ama para hesaptan çekilmiş daha doğrusu provizyonda accaba para provizyondan döner mi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadaşlar ekran kartı alacaktım tüm her şeyi yaptım ödemeden sonra taksit sayısı 6 dan fazla olmaza dedi fakat 5 seçmiştim şu sipariş başarısız gözüküyor işlem yarıda kalmış diyor ama para hesaptan çekilmiş daha doğrusu provizyonda accaba para provizyondan döner mi
Eğer paranız yarına kadar geri yatırılmazsa incehesapla iletisime gecin yardimci olucaklardir

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,374
İsim
Utku
Sabah geri gelir paran

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Öyle yapacağım artık provizyondan ne zmaan sonuçlanır acaba müşteri hizmeleri ilgili mi incehsap ın
Müşteri hizmetleri ile ilgili 2 saat önce bir başlık açtım ama umarım ben bahtsız bedeviyimdir sizin sorununuz hızlı çözülür.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Öyle yapacağım artık provizyondan ne zmaan sonuçlanır acaba müşteri hizmeleri ilgili mi incehsap ın
Evet size ne kadar yardimi dokunur bilmiyorum ama böyle birșey benim de basıma gelmisti n11den bi kulaklik siparis etmistim 350 tl ininal kart ile parayi cekti fakat siparisi vermemis ertesi gun farkettim magazayla iletisime gectim siparisiniz gozukmuyor bizde muhtemelen paraniz askida kalmistir demislerdi bende ininal musteri hizmetlerini aradim anlattim derdimi bana 1 hafta beklememi daha sonra paranin hesaba yatirilcagini soylediler fakat yatirilmadi ama yatirilana kadar hergun musteri hizmetlerini aradim rahatsiz ettim ilgilensinler diye 1 haftanin sonunda tekrar aradim bana 1 hafta once paramin geri yatirilcagini soylediniz aka yatirilmadi dedim bana sikayetinizi anlatan bir dilekce yazip eposta adresimize gonderip musteri hizlmetlerini arayin dilekcenizi kaydetsinler 15 gun icerisinfe yatirilir paraniz dediler 9. Günde geri iade ettiler.
Sizde hem kendi bankanizla hemde incehsapin musteri hizletleri ile iletisime gecin derdinizi anlatin mutlaka yardimci olucaklardir eger olmazlarsa cimere bașvurun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,003
Üyeler
157,871
Son üye
ahmtdnr
Top Bottom