Neler Yeni

Gaming Gen Pazar İndirimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
999 a satılan kulaklık 799 olmuş.

g0rkem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Görkem T
İmpact 2. Kampanyasız en ucuz piyasa fiyatı 450 lira civarında zaten. 200 lira gerçek indirim var
evet onu ben de farkettim ama steelseries daha estetik duruyor.
kalite farkina gelirsek sensorleri hakkinda bir fikrim yok

Shahmenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet ÖZKAN

ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Gaming Gen de 359 TL yazıyor alınıdr mı?​

arisaka

80+ Bronze
İndirim var ama al sat yapacak arkadaşları tatmin etmedi sanırım.😂
İhtiyacı olduğu için indirim arayan çok az özellikle bu forumda, memleketin yarısı al-satçı oldu.

Ben 10 sene önce de amazondan çeşitli ürünler getirip burada satıyordum ama iyice ele ayağa düştü bu işler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
İhtiyacı olduğu için indirim arayan çok az özellikle bu forumda, memleketin yarısı al-satçı oldu.

Ben 10 sene önce de amazondan çeşitli ürünler getirip burada satıyordum ama iyice ele ayağa düştü bu işler.
aynen. eskisi kadar para da kazanılmıyor artık. makas küçüldü çünkü fiyat farkı az :D

arisaka

80+ Bronze
aynen. eskisi kadar para da kazanılmıyor artık. makas küçüldü çünkü fiyat farkı az :D
Benim amazon.com dan ürün getirmeye başladığım zaman dolar 2 TL idi, gümrük limiti de 75€/80$ dı harbiden efsane günlerdi.

Millet o zaman amazon un a sını bilmiyordu, benim gibi ufak bir azınlık vardı amazonu bilen sonradan tüm internet aleminin haberi olan malum DH Amazon konusu açıldı tüm Türkiye amazonu orada öğrendi.

Shahmenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet ÖZKAN

ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Gaming Gen den 359 TL ye Alındı​

(İnş Pişman olmam) sjsjasaksjkasa

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

Aynen öyle, bende saat getirip satıyordum😂 Ya yapanlara bir şey dediğim yok ama, iyice çocuk oyununa döndü bu iş. Adamlar Mt2 de item alıp sattığını sanıyor.

Top Bottom