Neler Yeni

Gaming Gen Sistemi Alınır mı?

vip4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan
Bütçe
30000

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Kerem Demirtaş
Arkadaşlar selam, max bütçem 30k ve üzerine çıkmamın imkanı yok. 2k Monitörüm var sizce bu fiyata bu sistem alınır mı? DDR4 sistem fakat sonradan para biriktirip DDR5'e geçerim diye düşünüyorum.
(Amd önermeyin çünkü amd almak istemiyorum, teşekkürler.)

Mesaj otomatik birleştirildi:
sonradan geçmen biraz pahalıya patlayabilir bakarız daha iyisi güzeli varsa. Birde AMD istememenin sebebi nedir dostum yanlış anlama lütfen merak ettim.

vip4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sonradan geçmen biraz pahalıya patlayabilir bakarız daha iyisi güzeli varsa. Birde AMD istememenin sebebi nedir dostum yanlış anlama lütfen merak ettim.
8 yıl rx470 kullandım ve yazılımı çıldırttı beni bu süreç boyunca. Çoğu kişi artık o sorunların kalmadığını söylüyor fakat bu kez Nvidia denemek istiyorum, DLSS teknolojisini deneyimlemek istiyorum.

BabaYaga89

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selim
8 yıl rx470 kullandım ve yazılımı çıldırttı beni bu süreç boyunca. Çoğu kişi artık o sorunların kalmadığını söylüyor fakat bu kez Nvidia denemek istiyorum, DLSS teknolojisini deneyimlemek istiyorum.
Çok doğru yaparsın artık gpu da amd düşünmemek lazım bütçe varsa. Yeni çıkan ve çıkacak olan AAA oyunlar beraberinde nvidia teknolojileri gerektirecek.

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emirhan
Hocam amd'nin ilk kartlarından birisini kullanıyorsun elbette ki bir çok sorun olacaktır nvidia'nın ilk kartlarını kullansan onlarda seni çıldırtırdı hocam emin ol ki

O sistem yerine şunu öneririm am5 olması daha iyi olur geleceği açık olur yükseltmek açısından

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,492
İsim
.
Reis gereksiz olur DDR4 kullanmak ama illa istiyorsan sistem güzel

vip4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan
Reis gereksiz olur DDR4 kullanmak ama illa istiyorsan sistem güzel
Herkes aynı şeyi söylüyor, ddr5 al alacaksan diyorlar. Hala düşünme aşamasındayım ama bu fiyata böyle sistem her zaman düşmüyor. Yarın karar vereceğim sanırım. Forumdakiler akıl verirse daha iyi olacak benim için.

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emirhan
RX 7000 serisinde artık hiç sorun kalmadı desem yeridir yani yazılımsal sorun anlamında artık nvidia ile baş başa gidiyorlardır diyebilirim gözlemlerime göre

vip4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan
RX 7000 serisinde artık hiç sorun kalmadı desem yeridir yani yazılımsal sorun anlamında artık nvidia ile baş başa gidiyorlardır diyebilirim gözlemlerime göre
Çok haklı olabilirsiniz ama ben kararımı verdim, kesinlikle AMD almayı düşünmüyorum.

ANYA

80+ Bronze
Herkes aynı şeyi söylüyor, ddr5 al alacaksan diyorlar. Hala düşünme aşamasındayım ama bu fiyata böyle sistem her zaman düşmüyor. Yarın karar vereceğim sanırım. Forumdakiler akıl verirse daha iyi olacak benim için.
hala düşünüyorsan kara cuma günü için bekle derim

AkifM2009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Akif Memmedov
Arkadaşlar selam, max bütçem 30k ve üzerine çıkmamın imkanı yok. 2k Monitörüm var sizce bu fiyata bu sistem alınır mı? DDR4 sistem fakat sonradan para biriktirip DDR5'e geçerim diye düşünüyorum.
(Amd önermeyin çünkü amd almak istemiyorum, teşekkürler.)

Fiyatına göre güzel bir sistem zorlasanız 4K bile oynarsınız. Ben yerinizde olsam intel işlemcili bir bilgisayar düşünürdüm hatta ssd-ni en az 1tb tavsiye ederim inanın 500gb artık hiç yetmiyor.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,492
İsim
.
Çok haklı olabilirsiniz ama ben kararımı verdim, kesinlikle AMD almayı düşünmüyorum.
O zaman yanlış gözlemlemişsin kral ben 1 Sene RX 7600 kullandım Türkiye ye ilk girdiğinde almıştım.
1 senede 5-6 kez driver sil kur en sorunsuzunu ara oyundan atmalar crash vermeler az da olsa hala var bilgin olsun.
Hoş değil farkındayım ama ben bu kartı aldığımda 3060 8GB alabiliyordum RX 7600 3060 ı yerden yere vuruyordu.
Yinede performans olarak çok memdundum 4K +60FPS gta 5 oynuyordum.Uncharted 4 Last of us full+full ultra +60fps bitirdim mesela.

vip4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Volkan
hala düşünüyorsan kara cuma günü için bekle derim
Bekleyemeyeceğim sanırım. Bilgisayarım beni delirtiyor artık, sinirden kırma seviyesine geldim artık.
Fiyatına göre güzel bir sistem zorlasanız 4K bile oynarsınız. Ben yerinizde olsam intel işlemcili bir bilgisayar düşünürdüm hatta ssd-ni en az 1tb tavsiye ederim inanın 500gb artık hiç yetmiyor.
Sanırım 4.5k artırıp bunu alacağım https://www.gaming.gen.tr/urun/5473...12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi/

O zaman yanlış gözlemlemişsin kral ben 1 Sene RX 7600 kullandım Türkiye ye ilk girdiğinde almıştım.
1 senede 5-6 kez driver sil kur en sorunsuzunu ara oyundan atmalar crash vermeler az da olsa hala var bilgin olsun.
Hoş değil farkındayım ama ben bu kartı aldığımda 3060 8GB alabiliyordum RX 7600 3060 ı yerden yere vuruyordu.
Yinede performans olarak çok memdundum 4K +60FPS gta 5 oynuyordum.Uncharted 4 Last of us full+full ultra +60fps bitirdim mesela.
Tekrardan söylüyorum, zaman ayırıp konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ederim fakat bir daha amd almayı hiç ama hiç düşünmüyorum. :)

Top Bottom