Neler Yeni

Gaming gen tr den bir şey alamıyorum

Mehmet123223

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Luka
Gaming gen tr den bir şey alırken kartları girmememe rağmen sipariş falan diyor arıyorum açmıyorlar sorun ne ve nasıl alabilirim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
tam olarak ne diyor hatanın ne olduğunu söyle o şekilde yardımcı olalım. gaming gen tr telefonu yoğun oluyor genelde ben hep mail yoluyla ulaştım.

CemM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Cem Terkivatan
daha 2 gun once siparis verdim pc hic sıkıntı yasamadım ve 2 gun icerisinde elime ulastı cok da guzel paketlemislerdi isclikleride cok guzel

Mehmet123223

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Luka
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tam olarak ne diyor hatanın ne olduğunu söyle o şekilde yardımcı olalım. gaming gen tr telefonu yoğun oluyor genelde ben hep mail yoluyla ulaştım.
e posta adresi var mı atabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha 2 gun once siparis verdim pc hic sıkıntı yasamadım ve 2 gun icerisinde elime ulastı cok da guzel paketlemislerdi isclikleride cok guzel
hayır öderken ne yapmam gerekiyor çünkü siparişlere gidiyor ordan sonrasını yapamıyorum

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

hayır öderken ne yapmam gerekiyor çünkü siparişlere gidiyor ordan sonrasını yapamıyorum
teknik servisin maili var bende

sepete ekleniyor işte ürünün devamında ödemeyi tamamlaman gerekiyor

Mehmet123223

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Luka
ödeme bekleniyor
hatasıydı galiba

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
ödeme bekleniyor
hatasıydı galiba
ödeme bekleniyor hatası ise ödeme banka tarafından onaylanmamıştır banka kartından alışveriş yapıyorsan para var mı ve internet alışveriş limitini kontrol et kredi kartından alıyorsan yine internet alışveriş limitini kontrol et

Mehmet123223

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Luka
teknik servisin maili var bende

sepete ekleniyor işte ürünün devamında ödemeyi tamamlaman gerekiyor
atabilir misi
ödeme bekleniyor hatası ise ödeme banka tarafından onaylanmamıştır banka kartından alışveriş yapıyorsan para var mı ve internet alışveriş limitini kontrol et kredi kartından alıyorsan yine internet alışveriş limitini kontrol et
saol pcyi alırken yaparım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Arkadaşlar bas bas ötüyoruz almayın diye bunlardan game.gen tr BetaPlus bunlar sahtekar yutuberlarda reklam var hep inanmayın kotu yorumlari siliyorlar sahtekar bunlar ürünü satarlar bizden çıtı diye ilgilenmezler bidaha oyalarkar hep 10 üründen 7 si hatalı bozuk çok insan var mağdur göz göre gore hata yapmayın ya veri bira fazla para düzgün yerden alın o gördüğünüz iyi olan yorumlari tutuyorlar digerlerini siliyorlar iyi yorum yapanlar 10 satışın saglam olan 3 kişi 7 bozuk olanını yorumu silindi ben heryere yazıyorum görün almayın diye hep siliyorlar YouTubeerlar da siliyor hepsi sponsor para aliyor diye ben artık yoruldum her yere yaza yaza uyanın artık cimerle falan olmaz tüketici hakem heyetide bakmadan karar veriyor itiraz edin tüketici mahkemesine verin sonuna kadar hakkınızı savunun susmayın insanlar mağdur oluyor köpek gibi 3 kuruşa çalışıyoruz hayanini kurduğumuz cihazı almak için onada paramız yetmiyor 3de 1 ini alıyor oda böyle cakalara den gelip p*ç oluyor arkadaşlar uzak durun biraz fazla verin kafaniz rahat olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,462
Üyeler
157,384
Son üye
nebiiiii
Top Bottom