Neler Yeni

Gaming.gen.tr den sistem alacağım ama korkuyorum

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Semih
Bende gamingden sistem aldım gayet memnun kaldım süreçten, adamlar kargoya sistemi kırık vermiyorlar ya usta, kasa geldiğinde kargocuya imza atmadan açıp bakacaksın kırık dökük var mı yoksa teslim alacaksın, sorun varsa teslim almayacaksın bu kadar basit her site için bu geçerli iş

Caelius

80+ Silver
Attığım konular ve videolardan dolayı almaktan korkuyorum sizce napmalıyım ?

dostum her firma boyle sadece gaming gen deil ki itopyada boyle sinerji de

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan
Hocam ben de gaming gen tr den alacaktım korktum kargo yüzünden de gerçekten şans işi başka yerlerde de başınıza gelebilir, eğer istanbuldaysanız depodan almak mantıklı geldi bana

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Attığım konular ve videolardan dolayı almaktan korkuyorum sizce napmalıyım ?

şuan ki sistemimi burdan aldım 6-7 ay oldu problem yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Halil
Hocam ben de gaming gen tr den alacaktım korktum kargo yüzünden de gerçekten şans işi başka yerlerde de başınıza gelebilir, eğer istanbuldaysanız depodan almak mantıklı geldi bana
Bende almayı düşünüyorum ama mağaza çok uzakta kargoda sıkıntı olması tamamen şans işi ya bu firmayla alakalı değil kargo firmasıyla alakalı bir durum

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan
Bende almayı düşünüyorum ama mağaza çok uzakta kargoda sıkıntı olması tamamen şans işi ya bu firmayla alakalı değil kargo firmasıyla alakalı bir durum
Evet şans işi dediğim kargodaki duruma göre , maalesef ülkemizde güvenilir kargo firmaları pek yok varsa da bilmiyorum hizmetleri pahalı mı, amazon ve hb dışında güvendiğim yok ben de gidip depodan teslim almayı düşünüyorum bir arkadaşımın arabasıyla ya da en kötü taksiyle 100 TL fazla veririm ama işim garanti olsun çünkü sistemler az buz değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,867
Üyeler
142,831
Son üye
OsmannT29
Top Bottom