Neler Yeni

gaming gen tr ne kadar sürede kargoluyor ?

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
samet düzenli
Arkadaşlar 9 kasımda gaming gen tr 'den bir sistem aldım. siparişlerim sayfasında hala hazırlanıyor diyor ve alt kısımda faturanız henüz düzenlenmemiştir diyor.
Ne zaman kargoya verilir ? daha önce alışveriş yapan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? ilk defa sistem alıyorum da
GELDİ Mİ KNK

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Her gün darlamama rağmen 10. günde kargoya verildi 3 iş günü falan yalan haberiniz olsun

Gendry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Öğdem
Ben şanslı olanlardanım herhalde. Dün sabah 11 civarı hazır sistem aldım. Siparişim 16-17 gibi kargoya verildi. En geç yarın elimde olacak.

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
Arkadaşlar 9 kasımda gaming gen tr 'den bir sistem aldım. siparişlerim sayfasında hala hazırlanıyor diyor ve alt kısımda faturanız henüz düzenlenmemiştir diyor.
Ne zaman kargoya verilir ? daha önce alışveriş yapan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? ilk defa sistem alıyorum da
gün olarak söylemiyorum ama tam 12 günde geldi hatta gelmedi gittim katrgo şubesinden kendim aldım almasaydım araya pazar günü girecekti pazartesi elime ulaşacaktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

gün olarak söylemiyorum ama tam 12 günde geldi hatta gelmedi gittim katrgo şubesinden kendim aldım almasaydım araya pazar günü girecekti pazartesi elime ulaşacaktı
yazıyorum ne zaman diye yarın yarın yarın diye diye en sonunda geldi şükür ama pc ve kargolama sağlam

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
Bugün kargoya verildi arkadaşlar.
Umarım sağlam bir şekilde elime ulaşır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931