Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GAMİNG GEN.TR RTX 4080 SUPER PC'LER 61.699TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIYOR !!

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Konudaki sistemlerden daha iyi .

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Baris Emre
Uygunsuz Dil
Bilader sen malmısın ? yada yaşın kaç asgari ücret / dolar yapıp diğer yıllarla kıyasla bakalım ona göre iyi veya kötü dersin en düşük memur maşı şuan 36 ke adam 2 ay taksitle alabiliyor şuan
Ortada bişey yokken, direkt mal kelimesiyle hakaret eden, bu beyni küçük embesilleri forumdan uzaklaştıralım admin. Forumun kalitesini koruyalım.

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel
Ortada bişey yokken, direkt mal kelimesiyle hakaret eden, bu beyni küçük embesilleri forumdan uzaklaştıralım admin. Forumun kalitesini koruyalım.
Ortada bişey yokken mi ? zaten orda o kelimeyi kulanmam saçma olmuş dedim konunun devamında. Arkadaşta bunun üzerine cidden çok medeni cevaplar verdi saolsun. sana gelirse aynısını sen yapıyorsun, ortada bişey var benim sevdiğim bir insanın ismiyle dalga geçmesi hoşuma gitmedi ve insan olarak sinirlendim ve gıyabında özür maiyetinde saçma kullanmışım dedim peki sen Senin çok sevdiğin bir devlet görevlisine ben böyle şeyler desem ne derdin çok merak ediyorum hatta öyle spesifik bir adama laf ederim ki burda bana dediğini bırakmazdın sanırım.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Lütfen şu politikacıları anneniz babanız gibi savunmayın. Politikacılar en iyi oyunculardır. Ülkenin son 3 yılda nerelere geldiği belli . 10 yıl iyi idare etti ama sonrasında hep kötüye gittik. Özellikle son 3 yıl. Adamlar yol köprü havaalani gibi şeyler yaptı okey ama nasıl yaptı diye hiç soruyormusun. Özel şirketlere garantili bir şekilde yaptırıp üstüne o anlaşmadan perde arkasında ne kadar para kaçırdılar kim bilir .şimdi bana kanıt varmi demeyin. Kanıta gerek yok . Koskoca dünyada en çok vergi veren ülkeyiz ve sen gelip yaptı köprü yaptı diyorsun . Amerika Almanya japonya gibi üretmiyoruz ama fahiş vergi alıp üretmiş gibi satıyoruz. Sen de hala gelip bana politikacı savunuyorsun. Hiç güleceğim yoktu . Politikacılar zaten görünen şeylere odaklanır. Örnek verirsem marasliyim . Belediye başkanı değişti ve ilk yaptığı şey kaldırımları yenilemek oldu . Nedenmi çünkü yaşayan her insan onları hergun görüp üzerine üzerine basıyor diye . Biz çalışıyoruz havası vermek için. Gerek varmiydi bence yoktu . Çünkü kötü durumda değildi kaldırımlar . Yani demem o ki bütün Politikacıları savunmayın. Kullanıp atın . 10 yıl ülkeyi iyi yönetti okeyiz buna . Ama sonrası kötüye gitti . Bu yıl değişmesini beklerdim başkanın ama olmadı. Yeni biri gelip yönetsin daha kötü yönetirse yenisini seçeriz. Son 20 yılda ülkeyi yönetenleri zengin ettik . Politikacılar sürekli değişmeli en fazla 10 yıl yapmalı. Yoksa kendilerini zengin edip koltuk sevdası hastalığına yakalanıyorlar.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Baran Kut
Yine bir şekilde birbirinize girmeyi başarmışsınız tebrikler.

Siyaset kategorisi açılmadan rahat etmeyeceksiniz herhalde :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yasin eroğlu
yaw ben sistem öneriliyormu diye geldim ortalık 69 olmuş noluyor. rte çok yaşa yaşasın hitterimettin (!)

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Erdoğan bu ülkenin başına geçtiğinde Almanyayı gibi ekonomiy sahip bir ülkeyi almadı yolların köprülerin döküldüğü evlere elektrik su gitmediği giden yerlerinde haftada 3 4 kere gelip gittiği zamanda devir aldı hatta kemal sunal diyor ki o diyorsa akan sular durur diye aslında ÇOK büyük bir gaf yapılıyor o zamanda adamlar uzaya çıkarken biz ülkemizde hala suyu evlere taşıma problemini yaşıyoruz anladın mı şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olm ne otizmli adamsın ya akpli olduğundan belli zaten kafanın değişik çalıştığı adamlar yurt dışında aynı sistemi 1000 birimi alıyor biz burda o sistemi 40000 birime alıyorum enfilasyon zaten fırlamış ne anlatıyorsun sen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ulan tamam işte tayyip zamanında o sıfırlar gelmedi tayyibe kadar 6 tane sıfır eklendi dolara 1 dolar 10 lira 20 50 100 1000 2000 50.000 100.000 1.000.000 oldu delimsin bilader sen harbiden tartışamam senle bu denli cahillik beni aşıyor bak rahatına sen boşver bunları tayyip eğhh eğhh kötü biri evet
a haber izlmeye devam mı sünger kafa

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şan Özşaho
4080 super + ryzen 5 7500f mi daha mantıklı yoksa ryzen 7 78003dx + rtx 4070 ti super mi ? Bilgisayar Oyun render ve yapay zeka alanında kulanılacaktır.

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
Efe
4080 super + ryzen 5 7500f mi daha mantıklı yoksa ryzen 7 78003dx + rtx 4070 ti super mi ? Bilgisayar Oyun render ve yapay zeka alanında kulanılacaktır.
render ve yapay zeka ağırlıklı olduğundan, 7800x3D işlemci daha mantıklı olacaktır. Ekran kartı imkan dahilindeyse 4070ti süper değil de düz 4080 olabilir. Bütçe varsa ^^ en azından 4080 olmalı YTD

Top Bottom