Neler Yeni

Gaming.gen TUANA YILMAZ GG-Alınır Mı ?

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,077
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Onlara bakmanızın bir anlamı yok , GPU ve CPU nun TDP değerlerini toplayın

75W ta diğer bileşenlerden eklersin.
Hocam bir de bu intel işlemcilerin sonunda ''k'' harfi olmayınca overclock yapılmıyordu değil mi ?

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Hocam bir de bu intel işlemcilerin sonunda ''k'' harfi olmayınca overclock yapılmıyordu değil mi ?
Evet hocam K ibaresi olması gerekiyor ve Z serisi bir anakartının olması lazım yoksa OC yapamazsın

Umut1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Umut Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Pc parçaları
şey diyeceğim rtx 3060 rtx 2000 serisinden hangi kartla eşdeğerdir? veya hangi kartlar arasındadır?
RTX 2070 - 2070 SUPER. 550 watt pek sağlıklı olmaz, çoğu 2000 serisi kartlara bile yetmiyor sıkıntı yaşayabilirsin.

Son düzenleme:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Pahalı
Kasa çok iyi değil PSU iyi değil sıvı soğutma Allaha emanet fiyat fazla

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co

MrZubalve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih

Arkadaşlar sizce bu fiyata alınır mı ? Sıvı soğutması nasıl biliyor musunuz ?

Anakart mAtx ama güzel bir anakarta benziyor sizce nasıl ?

Overclock ile falan işim yok yapmayıda bilmiyorum zaten o yüzden overclockluk bir durumum yok yani söyleyeyim.

Bir de 550w yeter mi gerçekten be :D Asusun sitesinde ekran kartına 750w öneriyor.Bir de bu sistemin yanına 2.el Mönitor düşünüyorum.
Gözün kapalı alabilirsin. Ben de bu sistem çıkmadan sitenden benzer ürünlere bakıyordum. Asus'un Tuf serisi, Rog serisinden sonra en iyi ürünleridir.

Ayrıca Ekran kartından bağımsız olarak söylüyorum ( Ekran kartı fiyatları ve sıkıntılar ortada) GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA ekran kartı hariç sistemin diğer bileşenlerini piyasadan tek tek toplamaya kalksan "en ucuz" 8300 liraya alabilirsin.

Ayrıca Asus'un geri ödeme kampanyası var. Bu sistemi alırsan Asus sana 460 tl geri ödeme yapacak. Sistem sana 11800 e gelmiş olacak ki bu fiyata şu an piyasada bu kaliteye yakın bir sistem bulamazsın.

Bundan daha iyisi ve parasının hakkını sonuna kadar veren bu sistemdi. Keşke kaçırmasaymışım diyorum.

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Gözün kapalı alabilirsin. Ben de bu sistem çıkmadan sitenden benzer ürünlere bakıyordum. Asus'un Tuf serisi, Rog serisinden sonra en iyi ürünleridir.

Ayrıca Ekran kartından bağımsız olarak söylüyorum ( Ekran kartı fiyatları ve sıkıntılar ortada) GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA ekran kartı hariç sistemin diğer bileşenlerini piyasadan tek tek toplamaya kalksan "en ucuz" 8300 liraya alabilirsin.

Ayrıca Asus'un geri ödeme kampanyası var. Bu sistemi alırsan Asus sana 460 TL geri ödeme yapacak. Sistem sana 11800 e gelmiş olacak ki bu fiyata şu an piyasada bu kaliteye yakın bir sistem bulamazsın.

Bundan daha iyisi ve parasının hakkını sonuna kadar veren bu sistemdi. Keşke kaçırmasaymışım diyorum.
Vallahi ben de bu sistemi en iyi olarak gördüm ama bazı arkadaşlar yok sıvı soğutması kalitesiz psu ve kasası dandik bu alınmaz bu paraya işte psu yaramaz o psu yetmez kasanın hava akışı kötü gibi şeyler söyleyince vazgeçtim.

Evet modart m1 baya iyi bir sistemdi ancak 2k mönitor ve mouse-klavye ekipmanlarınıda düşününce bütçemi aşıyordu maksimum bütçem 15 lira o yüzden 3060lı bir sistem bakıp yanına 2k mönitor arıyorum mönitorde 2. el olcak yani o yüzden modart m1 e hiç yaklaşmadım açıkcası.

Top Bottom