Neler Yeni

Gaming kablosuz klavye önerisi ?

Exe1ans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ferhat
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda güzel bir sistem topladım. Sistem de klavye olarak Logitech K240 almıştım fiyatı uygun diye ancak pişman oldum klavye ile kasam arasında 2 metre var televizyona bağlı kasam. Çok bir mesafede yok ama oyunlarda gecikme yapıyor takılmalar oluyor beni çok pişman etti Gaming almam gerekiyormuş galiba daha sonra öğrendim. Bütçem de biraz sıkışık ama oyunlarda aşırı sinir bozucu oluyor basıyorsun gitmiyor falan. Bu yüzden arkadaşlar sizden ricam marka takıntım yok RGB gibi takıntılarım falan da yok sadece adamakıllı bir şey olsun böyle geç tepkimeler vermeyeceği takılmalar olmayacağı bir klavye önerisi istiyorum fiyattı ne kadar uygun tutarsak benim için o kadar iyi. İtopya da Corsair falan vardı 2.600 ama pahalı yani o fiyatlara çıkmak istemiyorum aslında 1.000 TL geçsin istemiyorum ama bana derseniz ki 1.000 TL kadar alacağın klavye de aynı sorunları yaşarsın o zaman mecbur kalacağım. Klavye ile kasa arasında 2 metre olacak.

Exe1ans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ferhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımcı olabilecek varmı

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
[TRY749.95]Royal Kludge RK61 Mechanical Keyboard bluetooth Wired Dual Mode 60% Golden / Ice Blue Backlit Gaming Keyboard Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
Buna bakabilirsin ama bu 2 modlu(bluetooth+kablolu). 3(wireless 2.4g+Bluetooth+kablo) modlu olan 1300tl civarına geliyor.

Exe1ans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ferhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
[TRY749.95]Royal Kludge RK61 Mechanical Keyboard bluetooth Wired Dual Mode 60% Golden / Ice Blue Backlit Gaming Keyboard Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
Buna bakabilirsin ama bu 2 modlu(bluetooth+kablolu). 3(wireless 2.4g+Bluetooth+kablo) modlu olan 1300tl civarına geliyor.
Teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,302
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom