Neler Yeni

Gaming Laptop için TERMAL MACUN Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şaban Kalaycı
Arkadaşlar, oyuncu laptobum için termal macun alacağım. Formlarda baya araştırdım. En çok tutulan ve yoğunlukları fazla olan 4 macun arasında kaldım. Sizlerin tavsiyesi nedir? Deneyenler kullananlar sonuçlarını paylaşabilir mi?
*Thermal Grizzly Kryonaut
**Thermal Grizzly Hydronaut
***CoolerMaster MasterGel Maker Nano Partiküllü Termal Macun
****Arctic MX-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun

Sistem özellikleri
- AMD RYZEN R5 5600H
- RTX 3060
- 16 GB RAM (DDR4)
- WİNDOWS 11 PRO

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Thermal grizzly Hydronaut.

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
Arkadaşlar, oyuncu laptobum için termal macun alacağım. Formlarda baya araştırdım. En çok tutulan ve yoğunlukları fazla olan 4 macun arasında kaldım. Sizlerin tavsiyesi nedir? Deneyenler kullananlar sonuçlarını paylaşabilir mi?

Sistem özellikleri
- AMD RYZEN R5 5600H
- RTX 3060
- 16 GB RAM (DDR4)
- WİNDOWS 11 PRO
ben thermal grizzly hyronaut sürdüm 10-15 gün önce pump out oldu. Bende monster kullanıyorum(3060 i7 11800h) bende çözüm arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem özellikleri
- AMD RYZEN R5 5600H
- RTX 3060
- 16 GB RAM (DDR4)
- WİNDOWS 11 PRO
İlk 2-3 gün çok iyi performans alıyorum 75 derece civarlarında ama sonra sıcaklıklar 90 dereceye çıkıyor. 3 defa sürdüm üçünde de böyle oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şaban Kalaycı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben thermal grizzly hyronaut sürdüm 10-15 gün önce pump out oldu. Bende monster kullanıyorum(3060 i7 11800h) bende çözüm arıyorum

İlk 2-3 gün çok iyi performans alıyorum 75 derece civarlarında ama sonra sıcaklıklar 90 dereceye çıkıyor. 3 defa sürdüm üçünde de böyle oldu
Bakalım bende hydronaut sürdüm az önce şuan iyi gibi, inşallah uzun süreli gider. Sonuçları paylaşırım bir kaç güne

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
Bakalım bende hydronaut sürdüm az önce şuan iyi gibi, inşallah uzun süreli gider. Sonuçları paylaşırım bir kaç güne
ben honeywell ptm 7950 alıcam sanırım

macunun tüp kısmının ucunda jelatin var mıydı?
bende yoktu ve tüpün dışarısında macun lekeleri vardı çakma falan olduğu için mi kötü sonuç verdi diye düşünmeye başladım
siz nereden aldınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şaban Kalaycı
ben honeywell ptm 7950 alıcam sanırım

macunun tüp kısmının ucunda jelatin var mıydı?
bende yoktu ve tüpün dışarısında macun lekeleri vardı çakma falan olduğu için mi kötü sonuç verdi diye düşünmeye başladım
siz nereden aldınız?
N11 den aldım, içinde orijinallik doğrulama kodu vardı, ucunda jelatin ve macun lekeside yoktu. Yani temizdi. Sizdekinde doğrulama yok muydu ?

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
N11 den aldım, içinde orijinallik doğrulama kodu vardı, ucunda jelatin ve macun lekeside yoktu. Yani temizdi. Sizdekinde doğrulama yok muydu ?
doğrulama kodu vardı ama çok az macun lekesi vardı. Ben trendyoldan wb technologies ten aldım

ilk sürdüğüm 2-3 gün çok iyiydi ama sonra pump out oldu yanlara hafifce taşıyor galiba öyle olunca sıcaklıklarda artıyor hemen

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan GÖKALP

Sistem özellikleri
- AMD RYZEN R5 5600H
- RTX 3060
- 16 GB RAM (DDR4)
- WİNDOWS 11 PRO
Kyronaut kullandım incelemelerini izledikten sonra daha üst serileri ile (sıvı metal hariç) belirgin fark ol aldığı için tercih ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şaban Kalaycı
doğrulama kodu vardı ama çok az macun lekesi vardı. Ben trendyoldan wb technologies ten aldım
Aynı firma benimkide, belki kargoda sırasında da olmuş olabilir. Bakalım artık sonuç ne gösterir

Kyronaut kullandım incelemelerini izledikten sonra daha üst serileri ile (sıvı metal hariç) belirgin fark ol aldığı için tercih ettim
Pump out yapar diye yazmışlar, o yüzden vazgeçmiştim ondan. Peki sonuçlar nasıl etkili oldu mu ya da bi sıkıntı çıkardı mı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan GÖKALP
Aynı firma benimkide, belki kargoda sırasında da olmuş olabilir. Bakalım artık sonuç ne gösterir

Pump out yapar diye yazmışlar, o yüzden vazgeçmiştim ondan. Peki sonuçlar nasıl etkili oldu mu ya da bi sıkıntı çıkardı mı
Ya bu millet ne kadar çok biliyor ben kullandım 60 dereceyi görmedi. Resmi satıcısı teknobiyotik galiba ben hepsiburada dan almıştım. 1 gram aldım içinde spatula ve doğrulama kodu da var ben sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şaban Kalaycı
Ya bu millet ne kadar çok biliyor ben kullandım 60 dereceyi görmedi. Resmi satıcısı teknobiyotik galiba ben hepsiburada dan almıştım. 1 gram aldım içinde spatula ve doğrulama kodu da var ben sorun yaşayacağını sanmıyorum.
Artık bi dahakine onu denerim ama inşallah gerek kalmaz

Top Bottom