Neler Yeni

Gaming Laptop önerisi

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen
taksit seçenegini nerde buldun ben hala göremedim

soul

80+ Silver
Sağolun hocam sadece acer markası nasıldır garanti durumlari nasıldır aklımda birtek onlar kaldı bakalım artık
servisi kötü dyorlar ama ben şuana kadar 3 model acer kullandım hiçbirinde şükür bir sorun çıkmadı.
ram taktırmak için gittim mesela 10 dk sonra takıp verdiler.
şuan bende nitro 16 kullanıyorum ve çok memnunum, benim en şikayetçi olduğum konu ısınmaydı ama bu model ısınmıyor gerçekten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

taksit seçenegini nerde buldun ben hala göremedim
uygulamadan mı bakıyorsun ?

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
servisi kötü dyorlar ama ben şuana kadar 3 model acer kullandım hiçbirinde şükür bir sorun çıkmadı.
ram taktırmak için gittim mesela 10 dk sonra takıp verdiler.
şuan bende nitro 16 kullanıyorum ve çok memnunum, benim en şikayetçi olduğum konu ısınmaydı ama bu model ısınmıyor gerçekten.

uygulamadan mı bakıyorsun ?
Hocam siz bu modeli kullaniyormusunuz? kafama takılan bir kac şey varda 15.6 standart ekrandan ziyade bunda 16.1 incmis ekrani en olarak degilde boy olarak sanki bir tik daha uzun duruyor saçma bir sekilde yada fotoğraf lardan oyle anladım ekranı nasıl ikincisi ram tek geliyormus 2.slot varmi ayni sekilde depolama icinde slot varmı fan ses seviyeleri nasıl birde cok sordum ama zar zor bir laptop alabildim iyi bir şey olsun istiyorum

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Fırat divitci
Satışıda yok resmen tek bir sitede var bunun muadilini onerebilecek arkadaş illaki vardır
Nasıl taksit yok. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...2-p-HBCV00005CJIS3?url_src=and-product-detail
Daha 1 hafta önce arkadaşa taksit ile aldık.
1707582079272.png

Hocam siz bu modeli kullaniyormusunuz? kafama takılan bir kac şey varda 15.6 standart ekrandan ziyade bunda 16.1 incmis ekrani en olarak degilde boy olarak sanki bir tik daha uzun duruyor saçma bir sekilde yada fotoğraf lardan oyle anladım ekranı nasıl ikincisi ram tek geliyormus 2.slot varmi ayni sekilde depolama icinde slot varmı fan ses seviyeleri nasıl birde cok sordum ama zar zor bir laptop alabildim iyi bir şey olsun istiyorum
Ekranı 15.6 ile aynı büyüklükte sadece yukarıya doğru daha uzun. Bende Acer an17-51 modeli var 17.3 inch 16:9 arkadşaımda

Arkadaşımdaki 16:10 16.1 inch*

Son düzenleme:

soul

80+ Silver
ekran bence çok tatlı alınca anlayacaksın.
extra slot var ram ve ssd için.

Tuna29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tunahan Yıldırım
Maalesef o 37k lık acer nitroyu alamadım artık yeni bir model arıyorum önerileriniz neler acaba?

Emsal

80+ Silver

Tuna29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tunahan Yıldırım

Emsal

80+ Silver
8 gb ramle hiçbir şey yapamam tekrardan 8 gbyi sayip 32 ye mi yukselteceğim?
Evet :( maliyeti biraz artmış olacak ekrana pek takılmıyorsanız hocam loq 7840 ya da victus 7840 bakın derim onlar da 34-37k arası fiyatları var

Top Bottom