Neler Yeni

Gaming Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Çetiner
Arkadaşlar 40.000-45.000 civarı laptop öneriniz varmı piyasada birçok ürün var çok anlamıyorum. Oyun için kullanacağım

EMGRANDO

80+ Bronze

Emsal

80+ Silver
Bütçeyi 2k arttırabilirsen bu ikisinden birine bak, bence Acer daha mantıklı ama ihtiyaçlarına göre değişebilir durum.
Şu leopard güzelmiş hocam işlemci biraz düşük ama sürekli ve en güncel oyun oynamayıp da kalite istiyorsan hoş duruyor

ConquerorXIV

80+ Gold

EMGRANDO

80+ Bronze
Şu leopard güzelmiş hocam işlemci biraz düşük ama sürekli ve en güncel oyun oynamayıp da kalite istiyorsan hoş duruyor

Bütçe içinde kalmam lazım dersen de
Bu ikisine bakmanı tavsiye ederim

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Buğra Boyacı
hocam çok seyahat eden biri değilseniz oyun için laptop alıp hayvan gibi pişman olmuş biri olarak oyun için kasa öneriyorum naçizane tavsiyem bu yöndedir onun haricinde victus serisi şu an öne çıkıyor arkadaşıma yakın zamanda victus serisi bir laptop aldırdım ddr5 olmasından kaynaklı o sürekli şehir değiştirdiği için laptopa yöneldik

Philosophies

80+ Bronze
Bütçeyi zorlayabilirsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Çetiner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çok seyahat eden biri değilseniz oyun için laptop alıp hayvan gibi pişman olmuş biri olarak oyun için kasa öneriyorum naçizane tavsiyem bu yöndedir onun haricinde victus serisi şu an öne çıkıyor arkadaşıma yakın zamanda victus serisi bir laptop aldırdım ddr5 olmasından kaynaklı o sürekli şehir değiştirdiği için laptopa yöneldik
Reis ben Askerim ister istemez biyerlere gittiğim oluyor. Laptop u alma sebebim taşınabilirlik zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçem 50-60 a da çıkar fakat alacağım PC de maksimum CsGo Valo Rdr2 BF tarzı oyunlar oynayacağım. Bu yüzden orta segment bu oyunlarda beni pişman etmeyecek bilgisayar arıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,728
Üyeler
156,657
Son üye
epichef
Top Bottom