Neler Yeni

Garantiden gelen sistemin sorunu düzeltilmemiş haklarım nelerdir?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Hocam aynı psuyu verdiklerinde aynı sorun olmayacak mı? Ödeme yaparlar mı böyle bir hakkım var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı marka model yeni psu demek istedim yani.
Değişim olursa aynı sorun olmaz hocam. Hiç öyle bir tecrübem olmadı ama değişim olur. PSU da sıkıntı var çünkü yani kullanıcı müdahalesi falan diyemezler.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Talat
Kardeşim coğu arkadaş wattman hatası demiş ama watman hatası şuan da sana engel olmuyor senın ekran kartındada oldugunu sanmıyorum 3 farkı ekran kartı kullanıyorum sadece RX 570 ilk başlarda veriyordu şuan ondada yok.Ürünü tekrar gönder düzeltilmez yada yenisini göndermezlerse tüketiçi mahkemeye vereceğini söyle bak nasıl yola geliyorlar.

Son düzenleme:

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Hocam bir kaç gündür gidemedim hava durumu vs. Bugun gittim sistemi denemek için açtık evdeki monitör kablolar falan hepsini götürdüm dediğiniz testi yaptım 10dk falan sorun çıkmadı oyuna girdim sorun çıkmadı şuan eve geldim taktım aynı sorun yine anlayamıyorum bu nasıl oluyor? Benim bilgisayara uygun powersupply yokmuş elinde şuan. Ne yapabilirim?

Kardeşim coğu arkadaş wattman hatası demiş ama watman hatası şuan da sana engel olmuyor senın ekran kartındada oldugunu sanmıyorum 3 farkı ekran kartı kullanıyorum sadece RX 570 ilk başlarda veriyordu şuan ondada yok.Ürünü tekrar gönder düzeltilmez yada yenisini göndermezlerse tüketiçi mahkemeye vereceğini söyle bak nasıl yola geliyorlar.
Hocam öyle yapacağım en kötü

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Hocam bir kaç gündür gidemedim hava durumu vs. Bugun gittim sistemi denemek için açtık evdeki monitör kablolar falan hepsini götürdüm dediğiniz testi yaptım 10dk falan sorun çıkmadı oyuna girdim sorun çıkmadı şuan eve geldim taktım aynı sorun yine anlayamıyorum bu nasıl oluyor? Benim bilgisayara uygun powersupply yokmuş elinde şuan. Ne yapabilirim?

Hocam öyle yapacağım en kötü
Farklı PSU ile denediniz di mi?

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Farklı PSU ile denediniz di mi?
Hayır hocam elinde bana uyacak PSU yokmuş bende dedim açıp göstereyim hatayı siz ne düşünüyorsunuz açtım testi yaptım oyuna girdim hiçbir sorun çıkmadı. Eve geldim yine aynı şey.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Hayır hocam elinde bana uyacak PSU yokmuş bende dedim açıp göstereyim hatayı siz ne düşünüyorsunuz açtım testi yaptım oyuna girdim hiçbir sorun çıkmadı. Eve geldim yine aynı şey.
Evde uzatma prizi ile mi bağlısın bilgisayara?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Evet bu olay olduğu için akım korumalı priz almıştım.
Direkt prize bağla kasayı hocam öyle tekrardan dene bakalım. Yaptığın bütün testler aynıysa uzatma kablosu vb. bir şey sorun teşkil ediyor sanırım.

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Direkt prize bağla kasayı hocam öyle tekrardan dene bakalım. Yaptığın bütün testler aynıysa uzatma kablosu vb. bir şey sorun teşkil ediyor sanırım.
Hocam deneyip yazacağım.

Hocam deneyip yazacağım.
power testini başlattığım gibi kapandı yine hocam

ne yapacağım hocam

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Hocam deneyip yazacağım.

power testini başlattığım gibi kapandı yine hocam

ne yapacağım hocam
Evde başka oda da dene hocam.

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,442
İsim
Emre Zengin
Hocam başka odaya almadan tekrar denemek için açtım şimdide çalışıyor sorun yok anlamadım gitti.

Doğum gününüz kutlu olsun bu arada hocam.
Testi başlattığın gibi yapmaya devam mı etti?

Teşekkür ederim bu arada :peepokalp:

Top Bottom