Neler Yeni

Garantim Bozulurmu??

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Beyler selam Gencer gamingden aldığım kasa 2 aydir bana sorun yaşatıyor tekrar fan bozuldu arıza şu power switche bastığımda fan iki saniye çalışıp sonra duruyor ancak fan sağlam test ettim bu sorunu geçen ay cozduklerini söylediler ancak aynı sorun bu pazar tekrar başladı 1 haftadir erteliyorlar bugün dediler ki ankarada bir bilgisayarciya götürün ariza tespit yapsınlar bizede arızalı ürünü gönderin dediler ancak böyle yaparsam garantime zarar gelmezmi? Ayrıca arıza tespit parasını kim ödeyecek? Bunu sorduğumda görüldü attilar :D siz ne diyorsunuz napmaliyim yada arizanin sebebini bilen varmıdır? (Anakarttaki sys fan tarafina takılan fan calismiyor)

Sentinelreal1

80+ Bronze
Beyler selam Gencer gamingden aldığım kasa 2 aydir bana sorun yaşatıyor tekrar fan bozuldu arıza şu power switche bastığımda fan iki saniye çalışıp sonra duruyor ancak fan sağlam test ettim bu sorunu geçen ay cozduklerini söylediler ancak aynı sorun bu pazar tekrar başladı 1 haftadir erteliyorlar bugün dediler ki ankarada bir bilgisayarciya götürün ariza tespit yapsınlar bizede arızalı ürünü gönderin dediler ancak böyle yaparsam garantime zarar gelmezmi? Ayrıca arıza tespit parasını kim ödeyecek? Bunu sorduğumda görüldü attilar :D siz ne diyorsunuz napmaliyim yada arizanin sebebini bilen varmıdır? (Anakarttaki sys fan tarafina takılan fan calismiyor)
Git pompalı tüfekle bas
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak sana ders olsun 5tl ucuz diye abudik gubudik yok gençer geyming gayming yok zattiru zort gaming bilmem ne buralardan alıyorsunuz madur oluyorsunuz sonra düzgün yerlerden alsanız bir şey olmaz

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Git pompalı tüfekle bas

Bak sana ders olsun 5tl ucuz diye abudik gubudik yok gençer geyming gayming yok zattiru zort gaming bilmem ne buralardan alıyorsunuz madur oluyorsunuz sonra düzgün yerlerden alsanız bir şey olmaz
Hocam aynı şehirde olsa gidip ellerine vereceğim ama malesef uzaktalar :D

Sentinelreal1

80+ Bronze
Hocam aynı şehirde olsa gidip ellerine vereceğim ama malesef uzaktalar :D
Neyse bak sanada ders olsun bir daha böyle yapma açıkcası bu ülkede adalet olmadığı için bir şey yapman seneler sürüyor tüketici hakem heyeti vs yaşadım yani 1 sene sonda red cevabı geldi haklı olmama rağmen ama ben öncesinde halletmiştim zaten lafın kısası:Alırken bir şey internettennn 100tl diye ucuz abiduk gubudik sitelerden alma gelir başına sonra belaaa uğraşırsın bir kaç yıl la :D

Farway

80+ Silver
Gençergaming pişmanlıktır. Defaatle söyledikte birde dışladılar.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Git pompalı tüfekle bas

Sakin ol bro

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Alihan YILMAZ
Toplama PC. Böyle şeyler her zaman olabilir.

Top Bottom