Neler Yeni

Garantiyi ne bozar acil yardım?

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Etkilemez önceki fanı söküp yenisini takıcaksın düzgün yaparsan bozmadan hiçbir sıkıntı olmaz
ben bilmediğim için yakınlarda güvenilir bir servis var başında bekleyip 5dk yaptırırım olmazsa sıkıntı varsa garantiye gönderirim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,319
İsim
yusuf ecer
İçini zaten kurarken açıyorlar :D İçinde kamera yoksa senin açtığını bilme şansları yok, boş yapmışlar.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
serviste 100-200 TL ye yapıyorlar 2dk gidiyim sağolun hocam
Hocam aslında internetten bakarak soğutucuyu kolayca takabilirsiniz 100-200 TL verilecek bir iş yok aslında ama siz bilirsiniz. .) Ama muhakkak tanıdığınız bildiğiniz işin ehli güvenilir birine emanet edin kasayı. Nolur nolmaz. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

serviste 100-200 TL ye yapıyorlar 2dk gidiyim sağolun hocam
Mesela ben hayatımda hiç sıvı soğutma kullanmamıştım, ilk kez yeni sıvı soğutma aldım ve internetten bakarak monteledim mis gibi oldu. Hatta anakartta ARGB desteği yok diye sıvı soğutma için gittim Amazondan bitane aparat aldım onu bile kendim bağladım şimdi mis gibi eksiksiz kullanıyorum sistemi. :)
Çekinmeyin, sadece işlemleri yaparken biraz dikkatli olun yeterli. Yaptıkca öğreniceksiniz zaten eliniz alışıcak. Sonrasında sistemi komple söküp takar hale gelirsiniz zamanla. ^^

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Hocam aslında internetten bakarak soğutucuyu kolayca takabilirsiniz 100-200 TL verilecek bir iş yok aslında ama siz bilirsiniz. .) Ama muhakkak tanıdığınız bildiğiniz işin ehli güvenilir birine emanet edin kasayı. Nolur nolmaz. :)

Mesela ben hayatımda hiç sıvı soğutma kullanmamıştım, ilk kez yeni sıvı soğutma aldım ve internetten bakarak monteledim mis gibi oldu. Hatta anakartta ARGB desteği yok diye sıvı soğutma için gittim Amazondan bitane aparat aldım onu bile kendim bağladım şimdi mis gibi eksiksiz kullanıyorum sistemi. :)
Çekinmeyin, sadece işlemleri yaparken biraz dikkatli olun yeterli. Yaptıkca öğreniceksiniz zaten eliniz alışıcak. Sonrasında sistemi komple söküp takar hale gelirsiniz zamanla. ^^
geçende gitmiştim başında bekliyorum gidince sıkıntı çıkmıyor o zaman

çok eski bir sistem var elimde onu açıp takmayı deniycem bi ara

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
geçende gitmiştim başında bekliyorum gidince sıkıntı çıkmıyor o zaman

çok eski bir sistem var elimde onu açıp takmayı deniycem bi ara
Yani siz bilirsiniz ama kendiniz de bir şeyler öğrenip kendiniz yaparsanız sizin için daha iyi olur, servise sürekli para vermekten kurtulursunuz. Devir biraz değişti artık. Teknik tamirlik işler olur anlarım ama bu tür basit montaj işleri falan bunları YT den izleyip kolayca öğrenip yapabilirsiniz. ^^

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Yani siz bilirsiniz ama kendiniz de bir şeyler öğrenip kendiniz yaparsanız sizin için daha iyi olur, servise sürekli para vermekten kurtulursunuz. Devir biraz değişti artık. Teknik tamirlik işler olur anlarım ama bu tür basit montaj işleri falan bunları YT den izleyip kolayca öğrenip yapabilirsiniz. ^^
internete çok video izledim ama bu tarz işlerde elimin ayarı olmuyor genelde

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Yani insan kendini en iyi kendisi bilir o yüzden yorum yapamam. :) ^^
Sitede yazana göre kendi ile çelişiyorlar ben anlamıyorum bana kabul etmiyoruz derlerse ne yapabilirim çok uğraşmıyalım?
1704207703541.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,226
Üyeler
157,212
Son üye
İnci
Top Bottom