Neler Yeni

Geforce now internet hızı

Shrivel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Yıldırım
Selan arkadaşlar. İnternet hızım 47mbps olmasına rağmen geforce now da test yaptığımda 25 üstüne nadir çıkıyo. Ve paket kaybı gösteriyo.Bi yol yordam var mıdır?

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Skati
Selan arkadaşlar. İnternet hızım 47mbps olmasına rağmen geforce now da test yaptığımda 25 üstüne nadir çıkıyo. Ve paket kaybı gösteriyo.Bi yol yordam var mıdır?
Hocam kablo takılı mı deniyorsunuz yoksa wifi üzerinden mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ali
vdsl mi fiber mi hangi internet saglayicisi speed testte kac cikiyor ailen arkada interneti somuruyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ayrica kablo kullanman daha iyi olur

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Bende 100mbps internet var hiçbirşey farketmiyor inan sunucular yavaş saçma sapan sistem tutmadı zaten

Shrivel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kablo takılı mı deniyorsunuz yoksa wifi üzerinden mi
takılı hocam

vdsl mi fiber mi hangi internet saglayicisi speed testte kac cikiyor ailen arkada interneti somuruyor mu

ve ayrica kablo kullanman daha iyi olur
zaten takılı ve ailedede kimse kullanmıyo neden böyle bir sorun var anlamadım

Can...

80+ Platinum
takılı hocam

zaten takılı ve ailedede kimse kullanmıyo neden böyle bir sorun var anlamadım
Türkiye de oturtamadilar bu sistemi çok sorun yaşayanlar var sorun tek sizde değil yani

Shrivel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye de oturtamadilar bu sistemi çok sorun yaşayanlar var sorun tek sizde değil yani
mesela ben kendi telimin internetini bağlayınca sıkıntı olmuyo ama ev interneti hme ethernetli kem wifiyle denedim ikiside sıkıntı

kırmızışarapp

80+ Silver
1000/1000 internetle sorun yaşıyordum. Sistemin ne kadar kötü olduğunu sen anla xd

Eclipse

80+ Bronze
Ayarlarını yaparsan sorun çözülür. 25 mbit internetim var, çok ufak dalgalanmalar dışında sorunsuz kullanıyorum.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Hangi ayarlarda kullanıyorsun

Yurt dışı serverleri daha iyi çalışıyor rtx3080 li paket kullanıyorum

Eclipse

80+ Bronze
Hangi ayarlarda kullanıyorsun
Kendi pcmde değilim şu an tam net hatırlamamakla birlikte, monitör çözünürlüğünü manuel girip zayıf bağlantı ayarını kapalı kullanıyorum.

Şu an 900px ama iki hafta önce 1080p kullanıyordum. Yine sıfır sıkıntı.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Kendi pcmde değilim şu an tam net hatırlamamakla birlikte, monitör çözünürlüğünü manuel girip zayıf bağlantı ayarını kapalı kullanıyorum.

Şu an 900px ama iki hafta önce 1080p kullanıyordum. Yine sıfır sıkıntı.
Dostum geforce now abd üzerinden yeni üye ol daha önce kullandığın e postayı kullanma yeni e postayla kayıt ol vpnle girmen lazım sayfaya vpnle girmen lazım üye olduktan sonra uygulamaya giriş yap özel ayarlardan kendi internette göre hız ayarını 24 yap sunucuları otomatik yap ücretsiz oturum dan oyunlara giriş yap ücretsiz oturum da çok fazla beklemiyorsun

Eclipse

80+ Bronze
Dostum geforce now abd üzerinden yeni üye ol daha önce kullandığın e postayı kullanma yeni e postayla kayıt ol vpnle girmen lazım sayfaya vpnle girmen lazım üye olduktan sonra uygulamaya giriş yap özel ayarlardan kendi internette göre hız ayarını 24 yap sunucuları otomatik yap ücretsiz oturum dan oyunlara giriş yap ücretsiz oturum da çok fazla beklemiyorsun
3 aylık aldım 19 mayısta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom