Neler Yeni

GeForce NOW sıra atlamıyor

Dexes

80+ Bronze
Yahu arkadaşlar, şimdi sorun şu: Ben GFN'den God of War oynamak istiyorum, sıraya giriyorum. Her neyse ilk başlarda 55-90 sıra oluyor, ama bu sıra hemen 20'lere iniyor. Sorun da zaten bundan sonra başlıyor. Sıra iniyor, iniyor tam 6 kişi felan kaldığında pat takılıyor. 2 saat bekliyorum tık yok. Dün gece sunucuyu değiştirmeyi denedim, mevcut sıramdan çıkıp sunucu değiştirdim. Bu sefer de sorun çözüldü ama "sıradaki sizsiniz" yazısında takılı kaldı. Ne yapacağım ben ya? Premium da satın alamıyorum, kişisel kartım yok. (God of War'ı da arkadaşımın hesabından oynuyorum. Onu alacak paran varsa nasıl premium satın alamıyorsun demeyin.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Dexes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1705330628364.png

Gene takılı kaldı :/

ygwolf280

80+
Konuşma başlatamıyorum senle
uzun zamandır elimde GeForce NOW premium kodu var 1 haftalık sana vermek istiyorum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
Yahu arkadaşlar, şimdi sorun şu: Ben GFN'den God of War oynamak istiyorum, sıraya giriyorum. Her neyse ilk başlarda 55-90 sıra oluyor, ama bu sıra hemen 20'lere iniyor. Sorun da zaten bundan sonra başlıyor. Sıra iniyor, iniyor tam 6 kişi felan kaldığında pat takılıyor. 2 saat bekliyorum tık yok. Dün gece sunucuyu değiştirmeyi denedim, mevcut sıramdan çıkıp sunucu değiştirdim. Bu sefer de sorun çözüldü ama "sıradaki sizsiniz" yazısında takılı kaldı. Ne yapacağım ben ya? Premium da satın alamıyorum, kişisel kartım yok. (God of War'ı da arkadaşımın hesabından oynuyorum. Onu alacak paran varsa nasıl premium satın alamıyorsun demeyin.)
@Che_ bu kronik sorunlarından birisi değil mi?
Bende premium var çok şükür su şulık sıra problemim yok ama Reddit'te çok sayıda post görüyordum bu sorunla alakalı. Çözüm varsa anca orada vardır. Ama sunucularda ciddi sorun var. Oyunlarda bariz şekilde HDD kullanılmaya bağlandığı anlaşılıyor. Çoğu oyun açılmıyor yükleniyor ekranında takılır kalıyor vs.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII

Dexes

80+ Bronze
eklediğinizde lütfen buradan ekledim yazarmısınız? @ygwolf280
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ygwolf280 hocam ile iletişime geçtim, kendisi çok çok sağ olsun bana bir kod iletti. kendisine çok teşekkür ediyorum buradan.

1705332217752.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer Umut Mermer
Gfn’den nasıl god of war oynayabiliyorsun oyun yok ki şuan gfn’de?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,819
İsim
Mert Can Ergün
Geforce now bitik oyunlar takılıyor haritalar geç yükleniyor donuyor rezil oluyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,479
Üyeler
155,578
Son üye
awosakan
Top Bottom