Neler Yeni

Öneri Geforce Now'da oynamak için BF1 alınır mı?

phopshen

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayarım bf1 de adam gibi fps vermez bu yüzden geforce nowda oynamalık alsam? Ne dersiniz? Almalı mıyım almamalı mıyım
i3 370m - geforce 315m - 8gb ram

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
İnternetiniz kaldırırsa yağ gibi akar
Oyun hakkında pek bilgim yok

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
24 MBPS altında büyük sıkıntı. 35 MBPS altını önermem.
Anladım bi şekilde yapmaya çalışırım. Peki, bilgisayar almak için para biriktiriyorum. Az bişey var şuan onunla interneti yükseltsem sonra geforce nowda oynamak için oyun alsam nasıl olur? Misal

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,500
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Anladım bi şekilde yapmaya çalışırım. Peki, bilgisayar almak için para biriktiriyorum. Az bişey var şuan onunla interneti yükseltsem sonra geforce nowda oynamak için oyun alsam nasıl olur? Misal
Vallaha GeForce Now TR hizmetini çok beğenmiyorum ben. Hızını 35 MBPS yaparsan 1 ay falan alıp dene ona göre karar ver derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,753
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ileride bir pc almak daha mantıklı sıra bekleyip ücretsiz versiyon ile dene ama 16mbps yetersiz olur rahat oynamak için 35mbps altı önermem.

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ileride bir pc almak daha mantıklı sıra bekleyip ücretsiz versiyon ile dene ama 16mbps yetersiz olur rahat oynamak için 35mbps altı önermem.
Evet pc almak daha mantıklı ama durum yok işte :/ 2bin bile zor biriktiriyorum 6 ayda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallaha GeForce Now TR hizmetini çok beğenmiyorum ben. Hızını 35 MBPS yaparsan 1 ay falan alıp dene ona göre karar ver derim.
Arkadaşın int 35 mbps ona söylerim dener dediğiniz gibi rahat oynatır. 16 mbps de iyi de ara sıra görüntü bozuluyo sadece

Golf 4 R32

80+ Silver
Top Bottom