Neler Yeni

Gelbura.com güzelliği ❤️

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Alperen Çetin
Alışveriş sitelerini inceledim gayet kaliteli ve anlaşılır. Fiyatlar bir tık pahalı bu da verdikleri hizmetin kalitesinden kaynaklanıyor olmalı

blaq_q

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
guven ada
Öncelikle merhabalar,
Ürünü yeni aldım ve ilk bakış olarak söyleyeceklerim var. Monitörün paneli fiyat performans bir panel. Dandik bir şey değil. Monitörün hızı windows tarafında 239.997hz olarak gözüküyor buda 240 hz tam olarak verebilen kaliteli bir monitör olduğunu gösteriyor. Renkleri için panelinden ayarları yaptım. Ekstradan NViDiA denetim masasından da ayarları yaptım. Kötü yön olarak Panelinde Monitörün hoparlörü ile ilgili ayarların yer kaplaması çünkü monitörde hoparlör yok (ki bence gereksiz). IPS bir monitör olması ve 240 hz olmasından dolayı piyasada büyük bir kapışmanın içerisinde olduğunu belirtmeliyim. Pivotu oldukça sağlam ve ayağı da oldukça büyük bu sayede monitörde bir sallanma söz konusu değil. Çerçevesi rakiplerine göre yok denecek kadar az. Ghosting gibi bir problemi testufo da yaptığım test sonucu yoktur. Sapasağlam cillop gibi monitör. CS:GO ve Valorant üzerinde deneyimledim. Oldukça fark yarattığını söyleyebilirim. Kutudan DP kablosu çıkıyor 1 tane bir de DP port için dönüştürücü adaptör çıkıyor. Sitede söylediği kargo süresinde kargolandı. Pivotu da içinden çıkan 4 adet küçük vida ile sabitliyorsunuz.

Uzun lafın kısası ince çerçeve, sağlam sallanmayan gövde, ips panel, 240 hz 1 ms ve benim içinde en önemlisi 24 inçlik bir monitör olması ile dikkatimi çekti ve rakiplerini bu özellikleriyle geçmesinden dolayı satın aldım. Monitör sektörüne büyük bir renk kazandıracak gibi duruyor. Bu ekonomide fiyatı da oldukça uygun.
Gelbura.com'dan da ürün hakkında her şey için yardımcı olan Ali ağabeye çok teşekkür ediyorum. Ölü piksel gibi bir sıkıntı yaşamayacağıma inanarak aldım ve gerçekten de hiçbir sorun çıkmadı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...
Ben profesyonel anlamda CS:GO üzerinde yoğunlaşmak isteyen bir genç kardeşiniz olduğum için 24" modeli ilk tercihim oldu. Daha farklı amaçlar için yeni modeller çıkartıldığını gördüm onlara da bakabilirsiniz.

Yorumu fazla olmayan bir ürün olduğu için yorum yapma gereksinimi duydum. Aklınızdaki soru işaretlerini giderebildiysem ne mutlu bana.

Ekler

• IMG_20230126_130011.jpg
    IMG_20230126_130011.jpg
    884 KB · Hit: 26
  • IMG_20230126_130104.jpg
    IMG_20230126_130104.jpg
    1.1 MB · Hit: 27

JSezar

80+ Silver
ucuza satmışsın kendini,bir fan için reklamlarını yapıyorsun

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum