Neler Yeni

Ana Konu 💥 GELDİ D.A. İMZALI F/P KRALI DDR5 SİSTEM GELDİ 💥

AD4129

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ali D
Simdi kimsenin günahını almak istemiyorum. Saçmalık şurada. Ben link açılır açılmaz sepete ekliyorum. Sepetten direk siliyor. Sepete eklediğim anda 1 yazısını görüyorum ama sepet bos. Fiyat yükseldi tamam stok bitti. Bu sefer niye Sepetten direk silmiyor. Millet o bilgileri girip ödeme kısmına gelmeden benim bilgileri girmem lazım en azından. Yani bilgileri girsem de almasa tamam diyeceğim yetişemedim. benim en azindan bilgileri girecek kadar hizli olduğumu düşünüyorum. Umarım yoğunluktan sistemsel hatadan dolayı olmuştur. Alan kişilere hayırlı olsun.

RoyPien09

80+ Bronze
Simdi kimsenin günahını almak istemiyorum. Saçmalık şurada. Ben link açılır açılmaz sepete ekliyorum. Sepetten direk siliyor. Sepete eklediğim anda 1 yazısını görüyorum ama sepet bos. Fiyat yükseldi tamam stok bitti. Bu sefer niye Sepetten direk silmiyor. Millet o bilgileri girip ödeme kısmına gelmeden benim bilgileri girmem lazım en azından. Yani bilgileri girsem de almasa tamam diyeceğim yetişemedim. benim en azindan bilgileri girecek kadar hizli olduğumu düşünüyorum. Umarım yoğunluktan sistemsel hatadan dolayı olmuştur. Alan kişilere hayırlı olsun.
Neden gencergaming hep ben onu anlamıyorum bol kesemi gönülleri yoksa başka bir şey mi var (!) İnsanlar monster markayı nasıl güvenmiyorsa o siteyi'de güvenmiyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bence iptal et 3 k fazladan vermişsin. İlerleyen günlerde illa ki sistem çıkar. Sende gene sistem var. Bende bilgisayar bile yok.
B560m gaming x yaptım anakarti rami 32 yaptım ama. 30k falan yapıyordu zaten o haliyle

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
7500f + 4070 + 32 ram + 1tb ssd + hava soğutma bir sistemi 32-35k arası bir fiyata çıkaranın ellerinden öper herkes merak etme memnun edilebiliriz

var zaten öpebilirsin modart abinin ellerini

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan

RoyPien09

80+ Bronze
Sırf amd kart diye almayanlara söylemek istiyorum belki kendiniz çok sıkıntı çektiniz kartınızdan belki eski nesil bir kart kullanıyorsunuz ama buna canı gönülden inanın eğer kaliteli bileşenler kullanıyorsanız ve kafanıza göre Overlock ve undervolt gibi şeyler yapmıyorsanız driver sorunu yemeniz çok düşük yeni kartlarda şuan rtx 4060 ti rakibi rx 7700 xt bile daha ilk güncellemesi gelemsine rağmen rx 7700 xt %15 daha hızlı daha güçlü daha buna driver güncellemeleri gelecek kart yerine oturunca cuk oturacak

Gelelim teknoloji kısmına Amd 2024 1. çeğreğinde FSR 3 + FLUİD MOTİON FRAMES + HYPER-RX diye 3 tane özellik getirecek bunlar 3 teknolojiyi bir arada kullanbileceğiz ben buna çok inanıyorum bunlar geldiği zaman rtx 4060 ti belki rtx 4060 gücüne gelecek rx 7700 xt karşısında biraz araştırma biraz ileriye dönük düşündüğünüz zaman bu bilgileri kendiniz zaten ulaşasaksınız.

Son düzenleme:

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Ömür
Sırf amd kart diye almayanlara söylemek istiyorum belki kendiniz çok sıkıntı çektiniz kartınızdan belki eski nesil bir kart kullanıyorsunuz ama buna canı gönülden inanın eğer kaliteli bileşenler kullanıyorsanız ve kafanıza göre Overlock ve undervolt gibi şeyler yapmıyorsanız driver sorunu yemeniz çok düşük yeni kartlarda şuan rtx 4060 ti rakibi rx 7700 xt bile daha ilk güncellemesi gelemsine rağmen rx 7700 xt %15 daha hızlı daha güçlü daha buna driver güncellemeleri gelecek kart yerine oturunca cuk oturacak

Gelelim teknoloji kısmına Amd 2024 1. çeğreğinde FSR 3 + FLUİD MOTİON FRAMES + HYPER-RX diye 3 tane özellik getirecek bunlar 3 teknolojiyi bir arada kullanbileceğiz ben buna çok inanıyorum bunlar geldiği zaman rtx 4060 ti belki rtx 4060 gücüne gelecek rx 7700 xt karşısında biraz araştırma biraz ileriye dönük düşündüğünüz zaman bu bilgileri kendiniz zaten aşılanacaksınıx.
Nvidia fanboylarının umrunda olduğunu düşünüyorum

Ysuflix

80+ Gold
fanboylar ah ah...
Mesaj otomatik birleştirildi:

alabilenler kimler?

batuu123

80+ Bronze

var zaten öpebilirsin modart abinin ellerini
bu sistemin var olduğunu zaten biliyorum ama ekran kartı en kötü 4070 modeli ramler expo destekli değil soğutucu da ekleyince ssdyi de 1tb yapınca zaten 36k falan yapıyor o fiyata parça parça kendim de toplayabiliyorum öyle yapacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,087
Üyeler
149,141
Son üye
Frostyn00
Top Bottom