Neler Yeni

Ana Konu 💥 GELDİ D.A. İMZALI F/P KRALI DDR5 SİSTEM GELDİ 💥

RoyPien09

80+ Bronze
2. el ekran kartlık işin olcaksa faceye üye ol bu gruplara gir işini çözersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

7500F'e garanti gözüyle bakıyorum se214xt o işlemcileri soğutmaz bence
Eyw.

kemalöz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Kemal Öz
Sistem stoğu bu sefer 1 saat dayanır herhalde demi ne de olsa 16k lık sistem değil

Ysuflix

80+ Gold
Sistem stoğu bu sefer 1 saat dayanır herhalde demi ne de olsa 16k lık sistem değil
F/P kralı diyo Abdullah abi baya sağlam bi sistem alsatçılar yüksek bütçeye de oynayabiliyor inşallah kalır ya ama Abdullah abi 1 saatte stok açma olayını yaparsa harika olur. Ayrıca Gençer'den geliyorsa eğer kupon kodu sistemiyle gelir kodu alsatçılardan önce bulursan alabilirsin.

kemalöz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Kemal Öz
F/P kralı diyo Abdullah abi baya sağlam bi sistem alsatçılar yüksek bütçeye de oynayabiliyor inşallah kalır ya ama Abdullah abi 1 saatte stok açma olayını yaparsa harika olur. Ayrıca Gençer'den geliyorsa eğer kupon kodu sistemiyle gelir kodu alsatçılardan önce bulursan alabilirsin.
Ben zaten önce videoyu izler, ileri geri alır incelerim ondan sonra satın alırım ama cidden sanki bedavaymış gibi bitiyor can sıkıcı

RoyPien09

80+ Bronze
Rx 6700 xt ile rx 7700 xt arasında 20 fps bir fark var
rx 6800 xt ile rx 7800 xt ile oyununa göre max 10 fps fark olabiliyor.
Fsr 3 ve Fluid Motion Frames 7000 serisinde daha stabile çalışacağını düşünüyorum AMD eski kartlara'da getirdi ama bunun bir faydası olmayacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Ömer Seyfettin Yavuzyiğit
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
Hiç bekleme knkam
işte aradığım cevap Allahına kurban :D

büyük oynayacak reis belli oldu 20kya 7500F 4060Ti gelirse şaşırmayın arkadaşlar
imkansızz laenn çok az dedin krall

ben sana diyim çok daha kısa sürede biter efsane bir sistem geliyor direkt alacam

ben sana diyim kesin itopyadan gelecek.

batuu123

80+ Bronze
umarım amd değildir rtx 4070 olması umuduyla bekliyorum.. amdyse almam ne kadar iyi olursa olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
umarım amd değildir rtx 4070 olması umuduyla bekliyorum.. amdyse almam ne kadar iyi olursa olsun
bende o ümitle bekliyorum ama bütçeyi baya zorlayacak ne kadar olur sence da bunu ne kadara yapar

batuu123

80+ Bronze
bende o ümitle bekliyorum ama bütçeyi baya zorlayacak ne kadar olur sence da bunu ne kadara yapar
29.999a 4070 + 7500f + 32 ram + 1tb ssd zorlanabilir anlaşmayı da vatan bilgisayarla yapabilir diye düşünüyorum eğer itopya olursa daha çok fiyat öderiz veya 4060ti olur

Ysuflix

80+ Gold
işte aradığım cevap Allahına kurban :D

imkansızz laenn çok az dedin krall

ben sana diyim çok daha kısa sürede biter efsane bir sistem geliyor direkt alacam

ben sana diyim kesin itopyadan gelecek.
itopyada id cooling ürünleri yok gençer gamingden gelecek

Ysuflix

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
29.999a 4070 + 7500f + 32 ram + 1tb ssd zorlanabilir anlaşmayı da vatan bilgisayarla yapabilir diye düşünüyorum eğer itopya olursa daha çok fiyat öderiz veya 4060ti olur
30 a asenin dediğini yaparsa ben sana diyim izdiham olur internet kitlenir. firma batar sen ne diyon :D

sistem bugün mü ? ne zaman ?
cuma 18 de ayıp len takip etse4n instada

vatanda da id cooling yok

2 gün sonra
ya incehesap o zaman yada gençergaming

Top Bottom