Neler Yeni

Gelişim için katkı sağlayacak supplementler?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
HIQ set satın aldım hocam gainer, preworkout ve vitaminler olarak protein kısmında tadı azıcık kötü de olsa izole olduğu için etkisini görebiliyorum daha çok erken ama az da olsa hissediyorum yani bakalım gainer nasıl olacak. Bide size şey soracağım hocam ZMA kullanmak zorunda mıyım yani uyku harici ne gibi bir faydası var acaba?
magnezyum, B6 vitamini ve çinkodan oluşuyor hocam kas gücünün büyümesi ve toparlanması için de yardımcı oluyor. Aynı zamanda uyku kalitesini de arttırıyor

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,510
İsim
Mert Metshi
creatin

pardon kullanıyormuşsunuz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Natures Supreme Multivitamin kullanıyorum iştahım çok açık tavsiye ederim

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Şahsi görüşüm ( Veriler bilgiler vs ne dediği değil şahsi görüşüm) vücut geliştirmede supplament etkileri hiç de büyük değil. Düzgün bir diyet ile desteklemedigin güzel bir antrenman ile yardım etmediğini supplament aman aman bir etki göstermiyor. Ağır antrenman atmıyorsan pre'nin amacı ne. Düzgün beslenmiyorsan protein tozu niye ( ortaya söylüyorum üstünüze alınmayın ) spor başlarında supplament kullandım açıkçası son 6 aydır vitamin dışında bir şey kullanmıyorum. Fiziksel olarak gerileme sağlamadım ilerlemem de yavaşlamadı. He param vardır alırım eğlenceli bence ama diğer türlü D,C,OMEGA 3,ZMA ve multivitamin kâfi

Top Bottom