Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Siparişi iptal olan herkes thhye başvursun uğraşıp dursunlar
Aynen onlarca kişi var herkes başvursun bende başvurcam zaten pazartesiyi bekliyorum 6 ay limitim dolu olacak baska sistem de alamıycam ve benimle aynı durumda olan herkes.

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
tam olarak saat kaçta almıştın dostum onu da söyelyebilir misin ve havale olduğundan dolayı iptal olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkandayız kral

sen kaçta almıştın knk
saat önemli degıl ki reis sipariş alıp para alıyorsa göndermek zorundadır. Kanunen de haksız cıkar zaten ...

Siparişi iptal olan herkes thhye başvursun uğraşıp dursunlar
Pazartesi ilk işim o olacak, sonuna kadar gidicem..

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emre
Gençer gaming mağduriyetimizi nasıl çözeceksiniz hesabımdaki limiti kapatmış oluyorsunuz tüm herkesin mağduriyetinin giderilmesini istiyoruz. 645397738 numaralı sipariş.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
BİLGİLENDİRME

ALDIĞINIZ ÜRÜNLER SİPARİŞ OLARAK BÖYLE GELMİŞTİR. BU SEBEPTEN DOLAYI SİPARİŞLERİNİZ İPTAL EDİLMİŞ OLUP. ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN ÜCRETİ TARAFINIZA EN KISA SÜREDE İADE EDİLECEKTİR.

SAYGILAR.

1.png
Adsız.png

Son düzenleme:

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin

bekook

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan Öncü

gkhansri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
gökhan sarı
BİLGİLENDİRME

ALDIĞINIZ ÜRÜNLER SİPARİŞ OLARAK BÖYLE GELMİŞTİR. BU SEBEPTEN DOLAYI SİPARİŞLERİNİZ İPTAL EDİLMİŞ OLUP. ALDIĞINIZ ÜRÜNLER TARAFINIZA EN KISA SÜREDE İADE EDİLECEKTİR.

SAYGILAR.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
arkadaşım gönderin ödemeleri o zaman ne diye sizle alışveriş zahmetine giriyoruz biz beceremiyorsanız benim kartımda ki ödeme çıkmış gözüküyor sizin kullandığınız ödeme sisteminin dandikliği veya yazılımınız dandikliği bizi ilgilendirmez yanıltıcı satış neden yapıyorsunuz

gkhansri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
gökhan sarı
PARANIZ İADE EDİLECEKTİR.
yok bide etmeyin
Stokta olmayan ürün satışı cezası, 6502 sayılı Kanunda belirtilmiştir. Ticaret Bakanlığının 26/12/2020 tarihli ve 31346 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Tebliği ile 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 77 nci maddesinde düzenlenmiştir. Stok cezası için belirtilen idari para cezası aykırılığı tespit edilen her bir işlem veya sözleşme için 452 TL'dir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom