Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
hocam peki bu kredi kartıyla alan kişilerin sipariş iptalleri tekrardan onaylanacak mı çünkü bize özelden sürekli para iadesi hakkında konuşuyorlar ve bu çok can sıkıcı bir durum. Bizim istediğimiz sistemin kendisi, para iadesi değil.
100 lerce kişi var sence onaylanırmı ? Hayır gitti artık 2-3 güne hesabına iade gelir

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
6 ay kart limiti gitti simdi yarın sistem olsa alamayacağız para iadesi yapacağız diyorlar yok onu da vermeyin şaka gibi...
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam peki bu kredi kartıyla alan kişilerin sipariş iptalleri tekrardan onaylanacak mı çünkü bize özelden sürekli para iadesi hakkında konuşuyorlar ve bu çok can sıkıcı bir durum. Bizim istediğimiz sistemin kendisi, para iadesi değil.
Aynen ben zaten sistem için para verdim durduk yere değil.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
Ne alaka aile bireyi ile çok saçma iş
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
Biri bunun kamera şakası olduğunu söylesin lütfen

Zeitgest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Faruk KARADENİZ
Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.
@Abdullah Hacıgül Bence GENCERGAMİNG ' in bu cevabının üstüne daha konuşmanın bi faydası yok. İptal olan siparişlerin parası Pazartesi gönderilecek demiş. Kimisi parasını bozdurup havale ile satın almış , adamlar sonrasında siparişi iptal edip , havale ile ödeme alınmamaktadır diye ilan güncelliyorlar. Hacıbabanın tekkesi gibi bir internet sitesi sanırım .

keerimsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerim Sakız
Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.
Herkesin zamanı aynı şekilde değerli buna okey. Madem bu şekilde stok olayına giriyorsunuz altyapınızı sağlama alıp yapmanız gerekiyor. Sepete eklediğinizde satın almış oluyorsunuz diyorsunuz ödeme adımında kart bilgilerini giriyorum telefonuma gelen cep şifremi giriyorum ve inanılmaz! önüme hiçbir şey gelmiyor. Altından kalkamayacağınız işlere neden girersiniz ki... Markalaşma sürecinizde güzel bir adım attınız tebrik ederim.

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Oğuzhan Yıldırım
Mağduriyetimizi herkes duydu zaten. Bi çoğu insanın derdi benim gibi parayı almak değil sistemi almak destek verirseniz birlik olup GencerGaming'den bunu isteyelim;

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
@Abdullah Hacıgül Bence GENCERGAMİNG ' in bu cevabının üstüne daha konuşmanın bi faydası yok. İptal olan siparişlerin parası Pazartesi gönderilecek demiş. Kimisi parasını bozdurup havale ile satın almış , adamlar sonrasında siparişi iptal edip , havale ile ödeme alınmamaktadır diye ilan güncelliyorlar. Hacıbabanın tekkesi gibi bir internet sitesi sanırım .
Yani arkadaşlar hayirlisi olsun insallah biseyler yaparlar ama buda ders olsun yani ah be itopya gibi yerlerden yapsalar keske ama tabi buyuk baski sonucuda olur boyle seyler ama yapin bisiyler be verdik okadar

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Kredi kartıyla ödemeyi yaptım bu para bana 6ayda dönecek bu 6ay boyunca hiçbirşey yapamayacağım yeni bi sistem her hangi bişey alamayacağım hayallerimiz bu şekilde suya düşmemeli telafi edilmeli
Yeni sistem çıksa bukez de kartta limit yok @GENCERGAMİNG in sayesinde.

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
kardeş babanı aramışlar reddetmiş baban siparişi doğru bilgi mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

olm akıl var mantık var itopyada bile çöktüyse ve haqqusnu dandika sistemleridne bile çöküyorsa gencer gaming nasıl DA ile iş birliği yapabilir :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom