Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

fukoo24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Çobanoğlu
22.00 stoğu hiçbir zaman yenilenmiyor 1 saati aşkınır sayfayı yeniliyorum ama nafile. Lütfen alabilenler var mı 2 yıldır Pc almak için uğraşıyorum ve sonunda fiyat performans denilebilecek en iyi sistemi kurmuşlar.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
kankacim ayni sekil benimde iptal oldu ama zaten sistemden kaynakli bi sorun artik alamiyosun zaten parani iade de edicekler bir kac gun bekliceksin sadece ve guvenilir abartma lutfen
kanka parayı zaten vermek zorunda sistemi istiyoruz biz, parayı çektiği için tekrar girip diğer saatlerde sipariş veremedik limit olmadığı için ve karttan 6 taksit yaptım 6 ay benim limitim boş yere dolu olcak @Abdullah Hacıgül @GENCERGAMİNG

JSezar

80+ Silver
kankacim ayni sekil benimde iptal oldu ama zaten sistemden kaynakli bi sorun artik alamiyosun zaten parani iade de edicekler bir kac gun bekliceksin sadece ve guvenilir abartma lutfen
sen ilk defa mı gencerden alışveriş yapıyorsun?

Salihcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Salihcan balkaya
Ne kadar boş yapıyorsun ya adamlarla konuştum olayı çözdüm onlar da buraya geldi sorunu çözeceğiz mağdur etmeyeceğiz diyor sen ne anlatıyorsun bırakta adamlar işini yapsın.
hocam peki açıklama gelecek mi ? 21 ve 22 stoğu ile ilgili açılmadı stoklar beklemedeyiz hala

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Yunus Ergül
Arkadaşlar Merhabalar tüm sorunlar ile tek tek ilgileneceğiz. Kimseye mağduriyet yaşatmayacağız. Sadece anlık yoğunluğu göz önüne alarak beklettiğimiz zaman diliminde bizlere sabırlı olmanızı diliyoruz. Sistemsel sorun yaşattığımız müşterilerden özrümüzü en kısa sürede dileyeceğiz.
Saygılarımızla
Teşekkürler İNŞALLAH sistemi alabiliriz para iadesi yerine.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
hocam peki açıklama gelecek mi ? 21 ve 22 stoğu ile ilgili açılmadı stoklar beklemedeyiz hala
Arkadaşım stokların hepsi açıldı 100K+ izlendi video yarında bir özet geçeriz stok kalırsa onu da belki foruma özel açarız. Binlerce kişi sipariş ekranında bekleyince siz stok açılmamış zannediyorsunuz göremiyorsunuz size de hak veriyorum ben zaten bu az stok işini nasıl çözecez artık bilemiyorum bıktımda

30+FPS

80+ Bronze
Arkadaşım stokların hepsi açıldı 100K+ izlendi video yarında bir özet geçeriz stok kalırsa onu da belki foruma özel açarız. Binlerce kişi sipariş ekranında bekleyince siz stok açılmamış zannediyorsunuz göremiyorsunuz size de hak veriyorum ben zaten bu az stok işini nasıl çözecez artık bilemiyorum bıktımda
Foruma özel stok bekliyoruz

Salihcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Salihcan balkaya
yav yok mu şu sistemi alan satsın bana 13-13.5'tan çıldırıcam aw :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
abi iptal edilenlere yollancakmi

JONPROMIE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kemal
TR genci neler çekiyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom