Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Arkadaşlar Merhabalar tüm sorunlar ile tek tek ilgileneceğiz. Kimseye mağduriyet yaşatmayacağız. Sadece anlık yoğunluğu göz önüne alarak beklettiğimiz zaman diliminde bizlere sabırlı olmanızı diliyoruz. Sistemsel sorun yaşattığımız müşterilerden özrümüzü en kısa sürede dileyeceğiz.
Saygılarımızla
ya burda böyle diyorsun ama özelde yapacak bişey yok sadece para iadesi yapılacak diyorsunuz. para iadesi zaten yapılacak ama biz sistemi istiyoruz.

55can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can
@GENCERGAMİNG hocam sizden ricam verdiğimiz siparişleri yani parası ödenen siparişleri göndermeniz geç olsun güç olmasın bize ancak bu şekilde yardımcı olmuş olursunuz . Teşekkürler

talhabcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Talha Bican
Özelden sipariş numaranızı ve mail adresinizi gönderirseniz ilgili birime ileteceğim sizinle de hızlı şekilde iletişime geçilecektir.
Merhabalar,
özelden bilgileri paylaştım ve ilgili birimin iletişim geçmesini bekliyorum.
İyi çalışmalar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oguzhan
22.00 olan stoklar gelmedi sanırım gelicekmi @gencergaming

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Bazı arkadaşların sistemsel hata yüzünden biten stoktan sipariş verebildiğini öğrendim ve o arkadaşların sistemleri iptal olmuş ama o kişilere de gönderilmesi için konuşuyorum.
Abdullah hocam sen böyle diyorsun ama özelden gelen cevap böyle. Yazılım hatasının suçlusu ve mağduru biz olduk. Demek ki yardımcı olmayacaklar.

1675537617734.png

FurkanCag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Furkan Çağlayan
saat olmuş 22:00 f5 yaparak sepete ekle diyorum stok yok 5 dk sonra işlemci bitti uyarısı veriyor şaka gibi

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Arkadaşlar Merhabalar tüm sorunlar ile tek tek ilgileneceğiz. Kimseye mağduriyet yaşatmayacağız. Sadece anlık yoğunluğu göz önüne alarak beklettiğimiz zaman diliminde bizlere sabırlı olmanızı diliyoruz. Sistemsel sorun yaşattığımız müşterilerden özrümüzü en kısa sürede dileyeceğiz.
Saygılarımızla
zaten saat başlarında stok açılmadı kaç kişinin siparişi iptal olduysa okadar kişininki stoktan düşülsün öyle stok açılsıjn çok zor olmamalı!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abdullah hocam sen böyle diyorsun ama özelden gelen cevap böyle. Yazılım hatasının suçlusu ve mağduru biz olduk. Demek ki yardımcı olmayacaklar.

Alıntıyı görüntüle
Abdullahı da yalancı çıkartacaklar yok böyle bişey.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
@GENCERGAMİNG Şuan sayenizde kendimi eytliler gibi hissediyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom