Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bazı arkadaşların sistemsel hata yüzünden biten stoktan sipariş verebildiğini öğrendim ve o arkadaşların sistemleri iptal olmuş ama o kişilere de gönderilmesi için konuşuyorum.

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Oğuzhan Yıldırım
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle@Abdullah Hacıgül böyle bi cevap verildi. Şimdi ben ve benim gibi birsürü arkadaş bu sistemi alamayacak pazartesi yatacakmış para çünkü bunla alakalı siteyle görüşme sağlayamaz mısın
Aynen öyle sistemi gönderilecek olan insanlar gibi bende sipariş verdim bende parasını ödedim ama benimkisi iptal olacak öyle mi? Rezalet resmen umarım @Abdullah Hacıgül abi devreye girerde ödemeyi yapmış bizlere de parasını geri yatırıp mağdur etmek yerine sistemi yollarlar. Bu işi çözmezlerse sakız bile almayı düşünmüyorum o siteden. Kendi hatalarını bizi mağdur ederek çözüyolar

bwNN

80+ Silver
Bazı arkadaşların sistemsel hata yüzünden biten stoktan sipariş verebildiğini öğrendim ve o arkadaşların sistemleri iptal olmuş ama o kişilere de gönderilmesi için konuşuyorum.
Bu iptal isi taksitle alanlar icin kotu olabilir para 12 ayda geliyor diye duydum yanlismi degil mi bilmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat Söyler
Abi bende dahil olmak üzere bu mağdurların son kalesisin gerçekten ihtiyaç sahipleri mağdur oldu umarım uzlaşılır bu konuda

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Oğuzhan Yıldırım
Çok teşekkür ederiz abi 🙏🏻 Gerçekten sen elinden geleni yapıp böyle efsane f/p sistemi bize sunuyosun çok isyan edesim var bu duruma sistem gelsin istiyorum ama senin emeğine laf söylemiş gibi de olmak istemiyorum tamamen sitenin hatası inşallah gönderirler sistemi parayı göndericez diyolar

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Arkadaşlar Merhabalar tüm sorunlar ile tek tek ilgileneceğiz. Kimseye mağduriyet yaşatmayacağız. Sadece anlık yoğunluğu göz önüne alarak beklettiğimiz zaman diliminde bizlere sabırlı olmanızı diliyoruz. Sistemsel sorun yaşattığımız müşterilerden özrümüzü en kısa sürede dileyeceğiz.
Saygılarımızla

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Kanka Allah rızası için yap ne olur ya kaç gündür bekliyoruz kac saat uğrastık tam aldık derken böyle oldu bide taksit yaptık para iadesi 6 ayda olacak zaten limit 15 6 ayda yeni sistemde alamayacağım ne olur hallet şu işi alırken sana güvenip aldık halada sana güveniyoruz halletsen halletsen sen halledersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür
Arkadaşlar Merhabalar tüm sorunlar ile tek tek ilgileneceğiz. Kimseye mağduriyet yaşatmayacağız. Sadece anlık yoğunluğu göz önüne alarak beklettiğimiz zaman diliminde bizlere sabırlı olmanızı diliyoruz. Sistemsel sorun yaşattığımız müşterilerden özrümüzü en kısa sürede dileyeceğiz.
Saygılarımızla
Stok açılacak mı saat 22.00 da ?

kutsad006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kürşat avcı
Saygılarımızla
Peki bu sorunlar yüzünden sipariş veremeyen bizler ne yapacağız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Akın
Saygılarımızla
işte bu tebrikler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom