Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

şahin doğan

80+ Platinum
Reis bu zamana kadar belkide bana denk gelmedi DA istemlerinden aldığımda sipariş ettiğim ürün hiç bir zaman parayı cektikden sonra iptal olmadı. ilk defa görüyorum daha oncede İtopya ve İncehesapda bu kadar büyük olduğunu görmedim. Kendi açımdan söyledim, varsa bilemiyorum.
O konuda yardımcı oluyorlarmış. Sipariş numaran ile özelden mesaj at.

Phanzox

80+ Silver
500 stoklu sistemi belki on binlerce kişi aynı anda satın almaya kalkıştı herkese aynı anda yetişemezler biraz bekleyin sorunlarınızı çözüceklerdir.

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT

emirylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emir Yılmaz
selamlar. peki bu 767138662 nolu sipariş neden iptal oldu? ödeme alındı? hala provizyonda da bekliyor ödeme? sanırsam tek tek ulaşıp düzeltecekler. öyle bir şey yaparlarsa helal olsun. amazon felan işine baksın bundan sonra Gençer Gaming tek geçerim. Umarım benim siparişe de çözüm kavuşturursunuz. çok teşekkürler
amazon işine mi baksın .d

Hasan.g

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan GÖVEZ
@GENCERGAMİNG özelden mesaj atın demişsiniz attım dönüş olmadı siparişimi onaylarmısınız

Silinsin

80+ Silver
selamlar. peki bu 767138662 nolu sipariş neden iptal oldu? ödeme alındı? hala provizyonda da bekliyor ödeme? sanırsam tek tek ulaşıp düzeltecekler. öyle bir şey yaparlarsa helal olsun. amazon felan işine baksın bundan sonra Gençer Gaming tek geçerim. Umarım benim siparişe de çözüm kavuşturursunuz. çok teşekkürler
Amazon mu :D şurda amazon harici 3 en bilinen alışveriş sitesini birleştir Türkiye de ki bir Amazon etmez garanti ederim :D
edit: Bazen insanların düşünme yetileri çalışmıyor bu yüzden belirteyim burada ki şahsi fikrimdir bir karalama veya yüceltme değildir iyi forumlar.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom