Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat Söyler
Ne demek ne gibi bir mağduriyet? Ben hem okuyup hem çalışıyorum zar zor para biriktirdim ve okulum açılacak haftaya, bilgisayar lazim indirimli sistem bekliyordum çünkü param sadece bu tarz sistemlere yetiyor şimdi paramı çekip iptal edip paramı saatler sonra iade ettikten sonra ben sistemi alamayınca mağdur olmuyor muyum? Tam olarak bu durumu yaşıyorum şuan benim de siparişim iptal oldu

55can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can
IMG_20230204_205751.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bankada aynısı oldu sipariş takip numaram 697105556

Ekler

• IMG_20230204_205445.jpg
    IMG_20230204_205445.jpg
    123.3 KB · Hit: 61

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Oğuzhan Yıldırım
aşırı yoğun hemen iletiyorum sıkıntı yok
Abi aynı durumdayım ya parayı çekti ama iptal edildi paramda gitti ne diğer sistemleri deneyebiliyorum ne para geri geldi. Yrmin ederim işe gelirken yağmurun ortasında uğraştım kenarla diğer saatleri de deneyemiyorum parayı çekip iptal ettiler. Hadi diyelim para 1 hafta donra geldi ne başka indirim kovalayabilicem ne gaming gecesinden bişey alabilicem sistemden o kadar umutluydum oldu dedim iptal ettiler lütfen sistemi göndersinler parayı aldılar

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
DÖNÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ...

bekook

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan Öncü
Kendi hesabımla ve tc kimlik numaramla abimin kredi kartından kasayı aldık ama işlem iptal oldu. Kendisinin de bilgisi var yanımda onay verdi zaten. Kimi arıyorsunuz artık aile bireylerimimi abimi mi beni mi arayın şu sipariş iptali düzelsin lütfen. @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

Ekler

• Opera Anlık Görüntü_2023-02-04_211305_www.gencergaming.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2023-02-04_211305_www.gencergaming.com.png
    25.8 KB · Hit: 68
  • WhatsApp Image 2023-02-04 at 21.13.24.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-04 at 21.13.24.jpeg
    81.6 KB · Hit: 67
Son düzenleme:

muratx41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Hamsi
+1 kk ile ödeme yapmama rağmen iptal oldu limit iadesi yapılmadı hala

şahin doğan

80+ Platinum
Forumu bu kadar yararlı kullanan ilk insan olabilirsin @Abdullah Hacıgül
Hem sistem kaliteli hem de hizmet.
Ben yetişemedim ama arkadaş yetişti. 100 TL uğraşma hizmeti ödeyerek 3. Nesil intelden büyük bir atlama yapma vakti :d

yemreb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre
Siparişim iptal edildi ve arayan soran yok. Ben altın bozdurdum akşam vakti bu zararı kim karşılayacak. Eğer havale ile ödemeyi kabul etmiyorsan bu senin sorunun. Ben kredi kartı kullanmıyorum havale ile peşin alıyorum bu benim suçum mu. Ya bu özelliği koyarsın ya koymazsın. Ne demek öyle kapatmayı unuttum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Maddi olarak kayba uğradım çünkü

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
@GENCERGAMİNG KUSURA BAKMA AMA BİR İŞE KALKIŞIYORSAN , HERSEYİ PLANLAYIP YAPMAN GEREKİR, DAHA İLK ŞEYDEN BÖYLE YAPARSANIZ SİZİN SİSTEM SATMA OLAYINIZ COK ZOR OLUR. GEREKİRSE MESAİ FAZLADAN KİŞİ KOYCAKSINIZ YETERKİ SİSTEMLER TAKILMASIN DİYE. KUSURA BAKMA AMA YAPAMADINIZ.

yemreb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre
Siparişim iptal edildi ve arayan soran yok. Ben altın bozdurdum akşam vakti bu zararı kim karşılayacak. Eğer havale ile ödemeyi kabul etmiyorsan bu senin sorunun. Ben kredi kartı kullanmıyorum havale ile peşin alıyorum bu benim suçum mu. Ya bu özelliği koyarsın ya koymazsın. Ne demek öyle kapatmayı unuttum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Maddi olarak kayba uğradım çünkü
@GENCERGAMİNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Akif Akın
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
selamlar. peki bu 767138662 nolu sipariş neden iptal oldu? ödeme alındı? hala provizyonda da bekliyor ödeme? sanırsam tek tek ulaşıp düzeltecekler. öyle bir şey yaparlarsa helal olsun. Gençer Gaming tek geçerim. Umarım benim siparişe de çözüm kavuşturursunuz. çok teşekkürler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umut Çetin
Abdullah abi lütfen bir daha sistem çıkarttığında bu şekilde insanların mahçup olacagı firmalarla iş yapma 1.000 tl fazla olsun en azından böyle rezillik olmasın saygılar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,489
Üyeler
152,682
Son üye
Ardinho
Top Bottom