Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Benim bildiğim 6 ay da odeniyor ama yanlis bilebilirim
hayır gün sonu işlemi alınacağı için aylık geri ödeme olacak ve yarın benım hesap kesim tarihim.
@GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.
Beceremiyorsanız yapmayın kardeşim bu kadar insanı mağdur edeceğinize hiç yapmayın daha iyi.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.
Abdullah gibi kitlesi büyük biriyle iş ortaklığı yaparken bunları hesap etmeniz gerekirdi. Sizin yazılım hatanızın ceremesini neden bizler çekiyoruz. Kendi topuğunuza sıktınız resmen. Hem güzel! bir intiba oluştu hakkınızda, hem de bir sürü kişinin parasının rehnine neden oldunuz. Yarın başka yerde sistem çıksa sizin yüzünüzden yine alamayacak bir sürü kişi var. Geçen zamanımıza mı yanalım sistemi alamadığımıza mı kendi paramızı 2*3 gün kullanamayacağımıza mı? Nerden baksan fiyasko..

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
yazık bu kadar insana mağdur oldular gencergamıng yapması gereken herkese sistemi göndermekti ama malasef mağdur edildi insanlar.

muratx41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Hamsi

SAYGILARIMIZLA.
biz size tek tek iptal edilen siparişleri söyleriz ne 21:00 ne 22:00 stoğu açtınız sistemimizi verin 142617317 sipariş kodum işinizi ahlakı ile yapın

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Hakan Arıkan
Arkadaşlarb u kadar yüklenmeye gerek yok. Abdullah yapar bi sistem daha.
Gençergaming de elinden geleni yapmış, nefret kusmaya gerek yok.

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
@GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül Reis adamların cevabı bu sen daha ıyı bılırsın ama senınde vaktını bosa harcılıyorlar verdıklere cevaba bakarmısın :S
CEVAP: harun bey merhabalar, yazılımsal bir hatadan dolayı sistemimize siparişiniz düşmemiştir. paranız iade edilecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
@GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül Reis adamların cevabı bu sen daha ıyı bılırsın ama senınde vaktını bosa harcılıyorlar verdıklere cevaba bakarmısın :S
CEVAP: harun bey merhabalar, yazılımsal bir hatadan dolayı sistemimize siparişiniz düşmemiştir. paranız iade edilecektir.
aynisini yazdilar pazartesi iade edicez ama ben kasayi istiyorum

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
ELINDEN GELENI YAPAMAMIŞ REİS SİPARİŞ NUMARI OLDUĞU HALDE BANA HATA DIYEMEZ PARA İADESİ YAPIYOR :s SİSTEMLERİ KALDIRAMIYORSA BECEREMEYECEKLER İSE YAPMASINLAR.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Sorun o değil. Sistem çıkar şansına alırsın alamazsın ayrı konu. Ama sistemi alıyorsun, hesabından paran cekiliyor ve bir bakıyorsun 5dk sonra siparişin iptal edilmiş paran hala askıda. Gelen cevapta "Pardon! yazılım hatası olmuş".
Milletin kızdığı nokta bu.

ITIGERI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun KURT
BEN tüketici Haklarına resimler ile başvuru yapacağım zaten bizi magdur ettiler kendileride uğraşsın ...

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
SİPARİŞİM 1 DAKİKADA İPTAL OLDU. ÖDEME YAPSAM NE OLACAK. NE YAPMAM GEREKİYOR. @GENCERGAMİNG

Alıntıyı görüntüle
tam olarak saat kaçta almıştın dostum onu da söyelyebilir misin ve havale olduğundan dolayı iptal olmuş

arkandayız kral

ELINDEN GELENI YAPAMAMIŞ REİS SİPARİŞ NUMARI OLDUĞU HALDE BANA HATA DIYEMEZ PARA İADESİ YAPIYOR :s SİSTEMLERİ KALDIRAMIYORSA BECEREMEYECEKLER İSE YAPMASINLAR.
sen kaçta almıştın knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emre
645397738 numaralı siparişimin kart ödemesi alındı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom