Neler Yeni

Gencergaming Sipariş Ne Zaman Kargoya Verilir?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
hocam işlemcinin ve ekran kartının fanları hariç sadece kasada kaç tane fan var acaba önde ve arkada?
Kasadan 6 tane Fan mevcut resim atayım.
( Sistem geldiğinde böyleydi. Alttaki 3 fanı ters çevirdim çünkü dışarı hava akışı sağlanması için)
20230818_112059.jpg

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
İşlemciye soğutucu almayı düşünüyor musunuz hocam, yoksa şimdilik yeterli mi?
İşlemciden ziyade ekran kartını nasıl soğuturum diye düşünüyorum. Ekran kartı günlük kullanımda 30-40 derece iken oyunlarda 70-80 i buluyor. Kasanın üstünde 3 tane daha Fan boşluğu var oraya da 3 lü gamepower ın RGB li fanlarından alabilirim. Dışarı hava tahliyesi için toplam 9 kasa fanı (3 içeri, 6 dışarı) Bir de işlemci için f/p bir hava soğutucu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
İşlemciden ziyade ekran kartını nasıl soğuturum diye düşünüyorum. Ekran kartı günlük kullanımda 30-40 derece iken oyunlarda 70-80 i buluyor. Kasanın üstünde 3 tane daha Fan boşluğu var oraya da 3 lü gamepower ın RGB li fanlarından alabilirim. Dışarı hava tahliyesi için toplam 9 kasa fanı (3 içeri, 6 dışarı) Bir de işlemci için f/p bir hava soğutucu düşünüyorum.
Hocam çok soru soruyorum kusura bakmayın ama sistemin sesi nasıl, yani çok gürültü falan var mı? Bir de genel olarak memnun musunuz yoksa bu sistemi aldığım için pişmanım mı diyorsunuz?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
Hocam çok soru soruyorum kusura bakmayın ama sistemin sesi nasıl, yani çok gürültü falan var mı? Bir de genel olarak memnun musunuz yoksa bu sistemi aldığım için pişmanım mı diyorsunuz?

Estağfurullah isteğini sorabilirsin. Fanlar sessiz çalışıyor diyebilirim. Kumandası var zaten donus hızını arttırınca ses seviyesi haliyle artıyor.

Şimdi şöyle, 9 gün oldu elime ulaşalı. Çok fazla oyun-test vs yapamadım. Yanına güzel bir monitör aldım. Memnunum diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Estağfurullah isteğini sorabilirsin. Fanlar sessiz çalışıyor diyebilirim. Kumandası var zaten donus hızını arttırınca ses seviyesi haliyle artıyor.

Şimdi şöyle, 9 gün oldu elime ulaşalı. Çok fazla oyun-test vs yapamadım. Yanına güzel bir monitör aldım. Memnunum diyebilirim.
Hocam oyunları 2k'da mı oynuyorsunuz? Eğer 2k'da oynuyorsanız darboğaz oluyor mu?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,182