Neler Yeni

🕵️Gerçek Dedektif Testi🕵️

pc ustasi1

80+ Silver

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Furkan

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Efecan
Konudan bağımsız tartışmaya takıldım ben arkadaş niye bu kadar yükseldi çözemedim henüz sanırım benden dedektif olmaz teste girmeye gerek yok :D

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,708
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Emre
Konudan bağımsız tartışmaya takıldım ben arkadaş niye bu kadar yükseldi çözemedim henüz sanırım benden dedektif olmaz teste girmeye gerek yok :D
Bende son 4 soruyu bitsin diye bastım %85 dedektifmişim normalde olsa sallar geçerim herhalde .d

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Emre
okuyun profil mesajimi, biraz dusunun anlarsiniz.
Hocam ben boş boş duracağıma linke tıklayıp soruları yanıtlıyorum sonucu da burada paylaşıp bir nebzede olsa eğleniyorum. Bunun üzerinden para kazanıyorsa da kazansın beni ilgilendirmiyor eğlenceme bakarım.

Lan jon snow nerde bot gibi günde 16799 tane konu açıyor. Tam tersi uzun süredir konu açmayı bıraktı forumda
Gelde anlat ama o akıl yokki kendisine güzel dille diyorum konuyu reportla yok diyor onu bunu yap diyorum kendim yardımcı oluyorum 😄 ama takmış bana 😄😄😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben boş boş duracağıma linke tıklayıp soruları yanıtlıyorum sonucu da burada paylaşıp bir nebzede olsa eğleniyorum. Bunun üzerinden para kazanıyorsa da kazansın beni ilgilendirmiyor eğlenceme bakarım.
Hocam ne kazanması sallıyor bir tarafindan maksat eglenmek ben dahi sizlerin eğlenmesi site ile hiçbir alakam yok yıllar önce farklı bir forumda bu konuyu açtım şimdi baktım sitede farklı testlerde var onlarida da forumda paylaştım maksat kafa dağıtmak stres atmak 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,025
Üyeler
146,855
Son üye
Zanzibarportal
Top Bottom