Neler Yeni

Gerçekten 1000 Mbps Alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Arkadaşlar Merhaba, binama AtlantisNet kutusu takıldı şu an evde türk telekom kullanıyorum ancak hiç memnun değilim sitelerinden baktığımda 1000/1000 mbps simetrik internet sağlıyorlar kendi GigaPon altyapılarını kullandığını öğrendim araştırma yaptıktan sonra. Başlıkta söylediğim gibi gerçekten 1000/1000 alabilir miyim? bu hızları alan arkadaşlar var mı bu sağlayıcıdan? Araştırma yaptığımda +60 bin abonesi olduğunu öğrendim ve çoğu kişi memnun gibi duruyor. 1000/1000 paket için 350 TL 100/100 paket için ise 250 TL fiyat istiyorlar. AtlantisNet kullanan var mı bana fikir veya öneride bulunabilir mi? Görüş ve önerilerinizi beklemekteyim herkese şimdiden teşekkür ederim.

Binadaki kutu resmi ektedir.

Ekler

• Kutu.png
    Kutu.png
    583.1 KB · Hit: 162

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Arkadaşlar Merhaba, binama AtlantisNet kutusu takıldı şu an evde türk telekom kullanıyorum ancak hiç memnun değilim sitelerinden baktığımda 1000/1000 mbps simetrik internet sağlıyorlar kendi GigaPon altyapılarını kullandığını öğrendim araştırma yaptıktan sonra. Başlıkta söylediğim gibi gerçekten 1000/1000 alabilir miyim? bu hızları alan arkadaşlar var mı bu sağlayıcıdan? Araştırma yaptığımda +60 bin abonesi olduğunu öğrendim ve çoğu kişi memnun gibi duruyor. 1000/1000 paket için 350 TL 100/100 paket için ise 250 TL fiyat istiyorlar. AtlantisNet kullanan var mı bana fikir veya öneride bulunabilir mi? Görüş ve önerilerinizi beklemekteyim herkese şimdiden teşekkür ederim.

Binadaki kutu resmi ektedir.
altyapı sorgulayın hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
altyapı sorgulayın hocam
Altyapı sorguladım hocam 10.000 MBPS kadar hız alabiliyorum adresimde ancak 1000/1000 mb çok uygun fiyat adresim destekliyor yani taahhüt olmadığını öğrendim şimdide bir sıkıntı çıkmaz dimi kullansak istediğim zaman iptal edebiliyorum yani ?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Altyapı sorguladım hocam 10.000 MBPS kadar hız alabiliyorum adresimde ancak 1000/1000 mb çok uygun fiyat adresim destekliyor yani taahhüt olmadığını öğrendim şimdide bir sıkıntı çıkmaz dimi kullansak istediğim zaman iptal edebiliyorum yani ?
evet hocam bu arada nerde oturuyorsunuz bendede simetri 1000 mbps var

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
İstanbul esenyurtta yaşıyorum hocam avcılar ve esenyurt bölgesinde fiber altyapısı çoğu noktada bulunuyormuş şu an benim binamada geldi https://atlantisnet.com.tr/ link üzerinden sitelerini araştırdım 100/100 1000/1000 10000/10000 tarifeleri mevcut fiber altyapı bölgelerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sen hangi ISS'yi kullanıyorsun?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
İstanbul esenyurtta yaşıyorum hocam avcılar ve esenyurt bölgesinde fiber altyapısı çoğu noktada bulunuyormuş şu an benim binamada geldi https://atlantisnet.com.tr/ link üzerinden sitelerini araştırdım 100/100 1000/1000 10000/10000 tarifeleri mevcut fiber altyapı bölgelerinde

Bu arada sen hangi ISS'yi kullanıyorsun?
turknet kullanıyorum hocam

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Hocam peki AtlantisNet nasıl bir bilgin var mı simetrik internet konusunda
hocam ilk defa duydum ama bence denenir deneyim yaptıktan sonra burada konu açıp bizide bilgilendirirsen herkes geçip geçmemek için karar alabilir :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
hocam ilk defa duydum ama bence denenir deneyim yaptıktan sonra burada konu açıp bizide bilgilendirirsen herkes geçip geçmemek için karar alabilir :)
Taahhütsüz olması beni aşırı derecede heveslendirdi mutlaka deneyip bilgilendirme tabii ki yapacam hocam :)

Arkadaşlar konu günceldir mutlaka kullanan varsa beni aydınlatırsa sevinirim sizlerden görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Taahhütsüz olması beni aşırı derecede heveslendirdi mutlaka deneyip bilgilendirme tabii ki yapacam hocam :)
taahütsüz internetler çok yaygın olmaya ve ilgi çekmeye devam ediyo hocam bende öyle kullanıyorum ama taahütsüz oldumu zamdan etkileniyoruz haberiniz olsun hocam ben iilk girdiğimde 110 ödüyordum 1 yıl içinde şuan 280 ödeyeceğim (diğer ay geçerli olacak)

Yan firmaların en büyük sorunu kapasite. Ara ara ping'ler coşsun sorun yok derseniz kullanılabilr.
bendede ping var ama çok değil cs go da 40 50 60 arası

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Yan firmaların en büyük sorunu kapasite. Ara ara ping'ler coşsun sorun yok derseniz kullanılabilr. Bu durum top sağlayıcılar haricinde hemen hmen tüm firmalarda oluyor maalesef. (TT, Turknet, Turkcell ve kablonet dışında).
Bu firmada olur mu peki hocam paylaştığınız linkten baktım destek hesapları mevcut anladığım kadarıyla.

taahütsüz internetler çok yaygın olmaya ve ilgi çekmeye devam ediyo hocam bende öyle kullanıyorum ama taahütsüz oldumu zamdan etkileniyoruz haberiniz olsun hocam ben iilk girdiğimde 110 ödüyordum 1 yıl içinde şuan 280 ödeyeceğim (diğer ay geçerli olacak)

bendede ping var ama çok değil cs go da 40 50 60 arası
Amacım sadece memnun kalmak 1000/1000 bahsediyoruz hocam yeterki o hızları alabileyim:)

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu firmada olur mu peki hocam paylaştığınız linkten baktım destek hesapları mevcut anladığım kadarıyla.

Amacım sadece memnun kalmak 1000/1000 bahsediyoruz hocam yeterki o hızları alabileyim:)
Dediğim gibi yan firmaların neredeyse hepsinde olabiliyor. Daha önce inceleme ve test için hizmet sağlayacaklardı fakat deprem vs. girince sonrasında ben de düşmedim üzerine. Attığım forum konusunda son sayfalardan takip edin, firmayı aktif olarak takip etmiyorum bilgi doğru bilgiyi ben sağlayamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,076
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom