Neler Yeni

GİGABAYT G24F-2 ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Bütçe
3500

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Attığım monitör 180hz ve ips üstelik fiyat daha düşük
arkadaşın attığı gerçek 1 ms değerine sahip , gigabyte mprt 1 ms , ama yinede gigabyte olanı alın derim zaten gigabyte olandada ghosting yok denecek kadar az.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşın attığı gerçek 1 ms değerine sahip , gigabyte mprt 1 ms , ama yinede gigabyte olanı alın derim zaten gigabyte olandada ghosting yok denecek kadar az.
Gercek 1ms ile mprt 1ms arasinda fark yok denecek kadar az diye biliyorum mprt1ms diyorsa aslinda 2ms deilmi ?

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Panelden panele değişiyor bende bir amcama gigabyte ı aldım kampanyası bitti gigabyteın. LG yi alacağım. Kendim Kullanıyorum çünkü gn650b modelini panel aynı panel sadece pivot özelliği yok attığım gn600b nin. Ghosting vs yok çok kaliteli ve renkler muazzam. Gigabyte kullanmadığım için yorum yapamam ama rekabetçi oyunlar için yinede lgyi tercih ederdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım monitör 180hz ve ips üstelik fiyat daha düşük
Ama gerçek 1 ms değil Bi tık ghosting olabilir. Fakat kullanan ve memnun olanlar mevcut. Aşırı rekabetçi oynuyorsan, lgyi öneririm. Warzone valorant cs pubg vs.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Panelden panele değişiyor bende bir amcama gigabyte ı aldım kampanyası bitti gigabyteın. LG yi alacağım. Kendim Kullanıyorum çünkü gn650b modelini panel aynı panel sadece pivot özelliği yok attığım gn600b nin. Ghosting vs yok çok kaliteli ve renkler muazzam. Gigabyte kullanmadığım için yorum yapamam ama rekabetçi oyunlar için yinede lgyi tercih ederdim.

Ama gerçek 1 ms değil Bi tık ghosting olabilir. Fakat kullanan ve memnun olanlar mevcut. Aşırı rekabetçi oynuyorsan, lgyi öneririm. Warzone valorant cs PUBG vs.
kullanan kişiler ghosting yok demiş ama illaki azda olsa vardır fakat sorun yaratacağını düşünmem f/p olarak gigabyte burada çok daha iyi hocam

Milosz

80+
3400 e bu monitör alınır mı yoksa 3500 altında önerdiğiniz bundan daha iyi monitör var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🙂
Hocam ben kullanıyorum gayet memnunum . Ghosting yok ve ölü piksel çıkmadı .

kullanan kişiler ghosting yok demiş ama illaki azda olsa vardır fakat sorun yaratacağını düşünmem f/p olarak gigabyte burada çok daha iyi hocam
Hocam ağır çekimle baktım sıfır gölge bırakıyor ufo testte

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,430
Üyeler
149,727
Son üye
barkrap
Top Bottom