Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Aziz
Arkadaşlar amazon dan ASUS VG279Q modeli almıştım kampanya da 3400 e sizce Asus mu konuda ki monitör mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kemal Güven
monitörü kullanıyorum uzun bir zamandır. ilk alanlardanım sanırım. hiçbir sorunu yok. daşşşş gibi monitör.

Furkanozr

80+ Silver
Evet hocam ben de 1 aydır monitör ihtiyacından dolayı her allahın günü monitör aradım. Haklısınız, fiyatlardan haberim var. En son Dell G2422HS aldım fakat ölü pikselden dolayı iadeye gönderdim. Tam o sırada bu monitör 3799 iken 4600 oldu. Şimdi de yine düştü, bu bütçede bundan iyisi yok bence. Bugün alabildiğimizi yarın alamıyoruz yapacak bir şey yok.
Reis para iaden geldimi

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Güzel monitör knk, bu fiyata daha iyisini bulamazsın. Sadece iki sorun var (bence):
1- Hoparlör yok
2- Standın yükseklik ayarı biraz kalitesiz, bundan önce DELL G2422HS alıp iade ettim onun standı çok daha kaliteliydi belliydi. Bir de stand bence yüksek, gereksiz yüksek. Biraz daha aşağıya inseydi onun yerine iyi olurdu.
Ben de aynı Dell monitörü aldım iade ettim sorun çıkmadı. Tek pixele kadar Dell kendisi garanti veriyordu. Bunda da sorun yaşarsak firma sorunsuz iade kabul eder mi?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Reis para iaden geldimi
Hocam arayıp görüştüm, muhtemelen sizi değişim için bekletiyorlar dediler. Ama stokta yok muhtemelen iade olacak dediler. Ben de direkt olarak iade istiyorum dedim, yarın başlatıyorum o zaman iade işlemlerini dedi. Bekliyorum henüz.

Furkanozr

80+ Silver
Hocam arayıp görüştüm, muhtemelen sizi değişim için bekletiyorlar dediler. Ama stokta yok muhtemelen iade olacak dediler. Ben de direkt olarak iade istiyorum dedim, yarın başlatıyorum o zaman iade işlemlerini dedi. Bekliyorum henüz.
İyi iyi stok ne zaman geleceği belli değil bunu aldınız dimi

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Ben de aynı Dell monitörü aldım iade ettim sorun çıkmadı. Tek pixele kadar Dell kendisi garanti veriyordu. Bunda da sorun yaşarsak firma sorunsuz iade kabul eder mi?
Hocam itopyanın veya Giga'nın özel bir garantisi yok bu konuda bildiğim kadarıyla. Ciddi bir sorun olursa değişirler ancak küçük sorun olursa uğraştırılmak da var işin içinde.

• Beğen
Reaksiyonlar: r137

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
banada bırakın la

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Hocam sarılık var vs diyorlar paint açınca hafif sarımsı gözüküyormuş, bir de ölü piksel olayı çıkabiliyor sanırım bunların haricinde oc ile 180 mi kullanıyorsunuz zararı var mı? Aydınlatabilir misin

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Hocam itopyanın veya Giga'nın özel bir garantisi yok bu konuda bildiğim kadarıyla. Ciddi bir sorun olursa değişirler ancak küçük sorun olursa uğraştırılmak da var işin içinde.
İnternetten monitör almak her türlü risk o zaman. Mağazaya gidip deneme şansı da olmayınca bayağı sıkıntılı bir süreç oluyor.

Top Bottom