Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

wincenzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
H.K
Arkadaşlar bende bu monitörden sipariş verdim fakat deneyemedim sistemim gelmedigi için nasıl ölü pixel testi yapicam

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Arkadaşlar bende bu monitörden sipariş verdim fakat deneyemedim sistemim gelmedigi için nasıl ölü pixel testi yapicam
prize tak çalıştır içinde test olabilir kısmı olabilir benim eski monitörümde vardı menü osd kısmında gezin yani bir kurcala

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
arkadaslar siparisleriniz netkargo ilemi geldi ? benimde bir siparisim varda bayadır bekliyorum

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın
arkadaşlar şuan için monitörde bi sıkıntı yok ama şöyle bir durum var 180 hzye alıp bir oyuna girdiğimde hz değeri 165e düşüyor buna benzer bir şey yaşayan oldu mu ?

KRazor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Razor
arkadaslar siparisleriniz netkargo ilemi geldi ? benimde bir siparisim varda bayadır bekliyorum
Bana yurtiçi kargo ile göndermişlerdi. "Siparişim nerede?" diye yazıyor oradan bak istersen gönderdilerse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl olu pixel testi yapicam hocam peki monitöre
Ölü piksel testi yaz google'a oradan yaparsın f11'e basıp tam ekran yapıp gözle kontrol ediyorsun tek tek her renkte.

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Bana yurtiçi kargo ile göndermişlerdi. "Siparişim nerede?" diye yazıyor oradan bak istersen gönderdilerse.

Ölü piksel testi yaz google'a oradan yaparsın f11'e basıp tam ekran yapıp gözle kontrol ediyorsun tek tek her renkte.
netkargo gözüküyor hocam kargolanması ztn cok sürdü ayın 9unda almıştık dün kargoya verildi (6 gün) fakat kargoda hareket yok biraz acil lazımdı pcyi kullanamıyoruz malum bide bu adını ilk kez duyduğum firma ne alemde bilmiyorum yani normalde ertesi gün kargolar gelir ama bu hala istanbulda gözüküyor bende ankaradayım

KRazor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Razor
netkargo gözüküyor hocam kargolanması ztn cok sürdü ayın 9unda almıştık dün kargoya verildi (6 gün) fakat kargoda hareket yok biraz acil lazımdı pcyi kullanamıyoruz malum bide bu adını ilk kez duyduğum firma ne alemde bilmiyorum yani normalde ertesi gün kargolar gelir ama bu hala istanbulda gözüküyor bende ankaradayım
Başka bir siparişe baktım şimdi 24 martta sipariş vermişim 25 mart öğlen de teslim almışım Netkargo ile gelmiş, hızlı duruyor buna göre.

JMertcaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mertcan sarıca
monitörün özellikleri iyi ama parça kalitesi çok dandik sağlam değil dokunsan kırılacakmış gibi

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
monitörün özellikleri iyi ama parça kalitesi çok dandik sağlam değil dokunsan kırılacakmış gibi
neresi dandik hocam? bence ayakları falan gayet sağlam almadan öncede bu yorumla çok karşılaştım taş gibi monitör bence.

daha önceden msi mag241cr mi ne kullanmıştım ondan kötü bekliyordum almadan önce beklentimin üstünde bir monitör çıktı 3.400 tl ye ips panel 180 hz 24 inch bulunmaz daha.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,677
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom