Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Gsync monitördeki dahili bir cihaz ile çalışıyor adapt ise telifsiz bir yazılım ile çalışıyor gibi düşün çok farkedeceğini sanmıyorum
Anladım bu cihazda var mı adapsync ? Ben ayarlarında yazdığını göremedim.

Pchazir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Alper acar
G sence yok galiba uzucu

Rolipso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat
IMG_20221113_172233-min.jpg
Monitor bugün geldi sol üstte kocaman bi çizikle geldi. iade etsem mi etmesem mi karasız kaldım. Onun dışında bi sorun göremedim. çizik çok rahatsız edici yani 1-2 ölü piksel olsa sıkıntı olmaz eyw derim ama kocaman bi çizik var yani. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. iadeye mi gönderiyim garantiye mi.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,632
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Alıntıyı görüntüleMonitor bugün geldi sol üstte kocaman bi çizikle geldi. iade etsem mi etmesem mi karasız kaldım. Onun dışında bi sorun göremedim. çizik çok rahatsız edici yani 1-2 ölü piksel olsa sıkıntı olmaz eyw derim ama kocaman bi çizik var yani. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. iadeye mi gönderiyim garantiye mi.
Değişim iste, itopyaya yaz

El-Turco

80+ Bronze
arkadaşıma aldık bu konudan sonra, kurulumu ben yapıyorduım baktım ki içinden hdmi kablosu çıktı e şimdi bakıyorum dp kablosu yok bizde de yok napıcaz 120hz mi kullanacağız derken Allah büyük dedik taktık kabloyu bi baktım ki 180hz hdmi kablosu ile veriyor acayip şaşırmıştım. Çünkü ben kendime monitör alırken hdmi üzerinden 144 verebilecek bir şey almak için bi tık fazla fiyat vermiştim ama bu monitör şaşırttı. Ölü piksel vs çıkmadı gayet güzel malzeme kalitesi var bi tek arkadaki tuş biraz kötü çünkü ne bilim altta falan daha kullanışlı küçük bir şey olabilirmiş.

Farway

80+ Silver
İndirim hala devam ediyor güzel bir monitör sanırım alınır.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,872
İsim
Mehmet
arkadaşıma aldık bu konudan sonra, kurulumu ben yapıyorduım baktım ki içinden hdmi kablosu çıktı e şimdi bakıyorum dp kablosu yok bizde de yok napıcaz 120hz mi kullanacağız derken Allah büyük dedik taktık kabloyu bi baktım ki 180hz hdmi kablosu ile veriyor acayip şaşırmıştım. Çünkü ben kendime monitör alırken hdmi üzerinden 144 verebilecek bir şey almak için bi tık fazla fiyat vermiştim ama bu monitör şaşırttı. Ölü piksel vs çıkmadı gayet güzel malzeme kalitesi var bi tek arkadaki tuş biraz kötü çünkü ne bilim altta falan daha kullanışlı küçük bir şey olabilirmiş.
Şahsen joystick kontolü daha çok sevsem de kutudan çıkan diğer kabloyu da bağlayarak Gigabyte 'ın sayfasından OSD Sidekick 'i indirirsen monitör ayarlarını uygulama üzerinden yapabilirsin. Şahsen ben uygulamayı pek beğenmedim, joyu her gün tercih ederim.

Belgeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammed Sait Gedik
Beyler 27' inç olsa daha güzel olmaz mı

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
Şahsen joystick kontolü daha çok sevsem de kutudan çıkan diğer kabloyu da bağlayarak Gigabyte 'ın sayfasından OSD Sidekick 'i indirirsen monitör ayarlarını uygulama üzerinden yapabilirsin. Şahsen ben uygulamayı pek beğenmedim, joyu her gün tercih ederim.
Joystick biraz ilkel ama çat çat çalışıyor. Bende bu şekilde kullanmayı seviyorum ama tuş biraz daha kaliteli olabilirdi.

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
İlk çıkan modeli bir senedir kullanıyorum geçen sene 1750 tl ye almıştım. Sorunsuz kaliteli bir monitör. Osd akıllı modda kullanıyorum

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Top Bottom