Neler Yeni

GIGABYTE 23.8" G24F-2 Uzun kullanım deneyimleri Paylaşırmısınız

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör​

Arkadaşlar bu konu hakkında bir çok konu okudum. Fakat uzun kullanımla ilgili bir şeyler bulamadım. Eğer aramızda aylarca kulanan varsa deneyimlerini aktarabilirler mi ? Monitörü alıcam fakat çok kararsız kaldım. Şimdiden Teşekkürler.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör​

Arkadaşlar bu konu hakkında bir çok konu okudum. Fakat uzun kullanımla ilgili bir şeyler bulamadım. Eğer aramızda aylarca kulanan varsa deneyimlerini aktarabilirler mi ? Monitörü alıcam fakat çok kararsız kaldım. Şimdiden Teşekkürler.
yaklaşık geçen yılın ağustos ayından beri kullanıyorum pek olumsuz yorumum yok ( bir tek monitörün ayarlarında bir sıkıntı var oda sadece bende var olmadı servisle tekrar iletişime geçeceğim ) onun dışında güzel monitör öneririn

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçim sonrası zam gelicek gibi tekrardan :/ alan alsın geçmeden
Muhtemelen öyle gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaklaşık geçen yılın ağustos ayından beri kullanıyorum pek olumsuz yorumum yok ( bir tek monitörün ayarlarında bir sıkıntı var oda sadece bende var olmadı servisle tekrar iletişime geçeceğim ) onun dışında güzel monitör öneririn
Teşekkürler

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
Mehmet
Monitör ayağının asansör özelliğini pek beğenmiyorum, ayarlaması bi tık zor. Hoparlör olsa daha iyi olurdu ancak yok, bu kişiden kişiye değişecek bir şey. Joystick kullanımı güzel ancak osd pek iş yapmıyor, yokmuş gibi takılabilirsin. Bunlar dışında temiz, düzgün bir model. Aklına takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim.

EmreUzn3

80+ Bronze
Monitör ayağının asansör özelliğini pek beğenmiyorum, ayarlaması bi tık zor. Hoparlör olsa daha iyi olurdu ancak yok, bu kişiden kişiye değişecek bir şey. Joystick kullanımı güzel ancak osd pek iş yapmıyor, yokmuş gibi takılabilirsin. Bunlar dışında temiz, düzgün bir model. Aklına takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim.
kaça aldın hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
3750 ye aldım ben de geçen cuma itopya dan hala bekliyoruım

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Tam 2 aydır kullanıyorum, itopya indiriminden almıştım. Bir tane ölü piksel harici bir problem yaşamadım. Joystick ile menü kontrolü gayet kolay, monitörlerin açık olunca yanan minik led benim canımı sıkan bir durum ve bu monitörde o ledi ayarlardan kapatabiliyorsunuz. Ben öneririm.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
180 HZ ve 1 ms tam performans veriyor mu ? Birde ileriye dönük displayport kablosu baktım (Ugreen 8K 60Hz Displayport To Displayport 1.4) bu model olur mu ? versiyon 1.4 çalıştırır mı ?

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
pcustasi1

daha 1.5 saat önce kargodan geldi memnunum güzel birtek menüyü çözemedim

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Topal
Tam 2 aydır kullanıyorum, itopya indiriminden almıştım. Bir tane ölü piksel harici bir problem yaşamadım. Joystick ile menü kontrolü gayet kolay, monitörlerin açık olunca yanan minik led benim canımı sıkan bir durum ve bu monitörde o ledi ayarlardan kapatabiliyorsunuz. Ben öneririm.
mini led hangi ayardan kapanıp açılıyor reis bulamadım

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
Mehmet
180 HZ ve 1 ms tam performans veriyor mu ? Birde ileriye dönük displayport kablosu baktım (Ugreen 8K 60Hz Displayport To Displayport 1.4) bu model olur mu ? versiyon 1.4 çalıştırır mı ?
Hocam 180 hz stabil çalışıyor, tepki süresi olarak extreme değil balanced öneririm, incelemesini yapanlar da onu öneriyorlar ben de öyle kullanıyorum. Cihazın dp portu var sanıyorum ancak içinden çıkan HDMI ile 1080p @180hz kullanabilirsiniz, ek bir kabloya ihtiyaç yok. Kendiniz isterseniz tabii alabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,505
Üyeler
143,659
Son üye
ssbrutality
Top Bottom