Neler Yeni

GIGABYTE 23.8" G24F-2 Uzun kullanım deneyimleri Paylaşırmısınız

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
mini led hangi ayardan kapanıp açılıyor reis bulamadım
System > Other Settings > LED Indicator kısmından dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hep açık, hep kapalı, sadece kapalıyken yansın gibi seçenekler var. Benimki hep kapalı.

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Topal
System > Other Settings > LED Indicator kısmından dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hep açık, hep kapalı, sadece kapalıyken yansın gibi seçenekler var. Benimki hep kapalı.
teşekkür ederim bilgi için, bende bozuldu sanıp üzülmüştüm şimdi içim rahatladı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bilal
Monitörü 2aydır kullanıyorum güzel monitör canlı renklere sahip görünüş olarak da şık ve sade .monitör oyunlarda 4k ya kadar destekliyor .bence çok güzel bi özellik eğer ekran kartınız güçlüyse 2k ya veya 4kya aldığında görüntü netleşiyor ve daha canlı oluyor . Ve mönitörün overlocku sayesinde 8 bitten 10 bite çıkıyor

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör​

Arkadaşlar bu konu hakkında bir çok konu okudum. Fakat uzun kullanımla ilgili bir şeyler bulamadım. Eğer aramızda aylarca kulanan varsa deneyimlerini aktarabilirler mi ? Monitörü alıcam fakat çok kararsız kaldım. Şimdiden Teşekkürler.
ürünü 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunu çıkmadı ölü piksel ve ghosting fln yoktu güzel kaliteli bir monitör tek eksiği hoparlör olmaması tam 180hz ve 1ms destekliyor birde çok şaşırdım monitör 4k olarak geliyor istersen 4k istersen 1080p kullanabiliyorsun renk kaliteside güzel ıps panel zaten

lexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Hocam 180 hz stabil çalışıyor, tepki süresi olarak extreme değil balanced öneririm, incelemesini yapanlar da onu öneriyorlar ben de öyle kullanıyorum. Cihazın dp portu var sanıyorum ancak içinden çıkan HDMI ile 1080p @180hz kullanabilirsiniz, ek bir kabloya ihtiyaç yok. Kendiniz isterseniz tabii alabilirsiniz
hocam bende alıcam acaba 2k destekliyor mu 1080p de

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,884
İsim
Mehmet
hocam bende alıcam acaba 2k destekliyor mu 1080p de
Hocam 2K destekliyor mu diye sorduğunuz kablo ise evet destekler ancak monitörün panel 1080p, üstüne ayarlayabilirsiniz ancak bu görüntüye yansımaz. Ancak sistemin 2k veya 4k çözünürlükte performansını vs görmek isterseniz hızlıca ayarlama şansınız olur.

lexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Hocam 2K destekliyor mu diye sorduğunuz kablo ise evet destekler ancak monitörün panel 1080p, üstüne ayarlayabilirsiniz ancak bu görüntüye yansımaz. Ancak sistemin 2k veya 4k çözünürlükte performansını vs görmek isterseniz hızlıca ayarlama şansınız olur.
anladım hocam sagolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
955,071
Üyeler
150,607
Son üye