Neler Yeni

Öneri gigabyte, alianware,benq sizce hangisi qhd 240hz

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
MUSA
Arkadaşlar selamünaleyküm, 3 model beğendim 3üde aşağı yukarı birbirinin aynı lakin marka kalitesi olsun çıkardığı sorunlar olsun satış sonrası servisi vs derken kafam baya karışıyor tam birine ısınıyorum forumda şikayetini görüyorum bir türlü monitör alamadım 😫 bana bi el atin be 🫠

BenQ Mobiuz EX270QM 27'' IPS QHD 2K 1ms (GTG)240Hz Freesync prem 2xHDMI DP Trevolo 5W, HDR 600 Oyun monitörü https://amzn.eu/d/4NXpopQ

1. secenek 👆 bu, 240hz qhd 600cd hdr 600var ama hakkında cok kullanici yorumu yok bilinmeyen bir monitor veya cok tercih edilmeyen diyeyim, fiyatından ötürü olabilir, peki sen niye bunu radarına aldın diyecek olursanız önceki monitörüm benq idi ve cok memnundum nedeni bu ve özellikleri istediğim gibi.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Gigabyte AORUS FI32Q-X 32"QHD SS IPS Oyun Monitörü,Dahili-KVM,2560x1440Display,240Hz Yenileme,1ms Tepki Süresi (GTG),1xDisplayPort 1.4,2xHDMI 2.1,3xUSB 3.0,-KVM+USB Tip-C https://amzn.eu/d/igInwln
2. seçenek 👆 bu, özellikler yine aynı lakin boyutu 31.5 inç, hep 27inç kullandım ama bi yanım da bi tık büyüğü olsa fena olmaz hani diyor daha keyifli olur diye düşündüm, lakin gigabyte modelinde kullandığım hicbirsey olmadı bugüne kadar hele ki monitör hiç kullanmadım da duymamıştım, ama bu monitörün cezbedici bir yanı daha var paneli sharp'ın üretimi, biliyorsunuz sharp efsanevi marka tabi eski sharp yok ama olsun bilmiyorum bi fikrinizi alayım bunu kullananlar memnun genellikle en azından bunun yorumu var tek tük.

3. seçenek 👆 bu, esas gönlüm bunda arkadaşlar lakin deli gibi ghosting şikayeti var, hatta bi kaç kişi bende az var o yüzde kullanıcam böyle zaten iade edip yenisini alsam onda da biraz olcak demiş yanı millet artık bunu kabullenmiş baya baya her monitöründe varmış bu menen şey benim midemi de bulandıran bu oldu, yoksa istediğim monitör bu 280hz cd600 hdmi2.1 dp1.4 qhd daha ne olsun abi 10 numara monitör hemde alianware gibi premium bir marka, bana bir tavsiye verin gözünüzü seveyim 😫

not: msi 271qrx istiyordum oled efso felan diyorlar lakin yanma korkusu birde para korkusu ağır bastı vazgeçtim veremem abi 40 bin monitöre yapamam yani çok para, Hee verirsem de asla sorun çıkartsın istemem ki oled abi yanık korkusu yüzünde o monitörü adam gibi kullanamam başak burcuyum ben kıl kuyruğun tekiyim beni rahatsız eder bu tedirginlik ve bunca para diyerekten uzaklaştım yoksa tabii ki de bunu istiyordum.

herkese teşekkür ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,614
Üyeler
143,197
Son üye
MadnessS
Top Bottom