Neler Yeni

Öneri Hangisi oled 240hz mi ips 280hz mi

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
MUSA
Bende Oled var. Hemen hemen artık yanma olmuyor ama yanmayı tetikleyen en önemli unsur ısı. Eğer parlaklık 100 de değilse devamlı yanma sorunu olmaz. Benim parlaklık 15 de bazen unutup 8 saat aynı ekranda açık unuttuğum oldu. Her hangi bir sorun yaşamadım.
Hocam hangi oled var sizde, bor forum sitesinde gördüm bu lg modeli adam yerden yere vurmuş rtings verilerini felan paylaşmış aklımı bulandırdı

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
monitörü ne için kullanıcaksın

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,368
İsim
Oğuz Oğuz

👆LG 27 GR95QE OLED👆

Selamünaleyküm arkadaşlar 2 monitör arasında karar veremiyorum tavsiyenize ihtiyacım var biri yukarıdaki lg oled modeli 2k 240 hz 0.003 ms tepki süresi ile beni feci halde cezbetti peşin fiyatına 4 taksit world karta 600 TL de puan veriyor toplamda ban 28.300 TL ye geliyor,
diğeri ise dell alienware aw2723df modeli ips ekran 280hz 1ms 2k
sizce hangisi daha mantıklı aralarında 6 bine yakın bir fark var alianware ghosting olayi hemen hemen her ürününde maalesef var çoğu kişi bunu kabullenerek almış ve kullanıyor lakin lg de oled olduğundan dolayı onda ghosting diye birsey yok lakin onunda illa kendine göre sıkıntı olabilecek sorunu olabilir, kafamdaki en büyük soru ise ekran yanması oluşur mu, malum oledler bu konuda biraz sıkıntılı ilk çıktığında bundan muzdarip olan büyük bir topluluk vardı lakin eskisi gibi değil artık öyle birsey yok yeniler de diyen grup da az değil bilgisi olan arkadaşlar fikrini paylaşırsa çok sevinirim herkese iyi forumlar.
👇DELL ALİENWARE 👇
Bütçen tam 30k ise bu fiyata Corsair xeneon satan satıcılar var sahibinden üzerinde. Daha 1 ay önce 30k idi itopyada.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
MUSA
Bütçen tam 30k ise bu fiyata Corsair xeneon satan satıcılar var sahibinden üzerinde. Daha 1 ay önce 30k idi itopyada.
evet gördüm akakcede fiyat grafiğinde 30 k seviyelerine 2 3 defa düşmüş, aldım takibe düşsün bunu alcam bu daha iyi gibi duruyor lg den

Top Bottom