Neler Yeni

Gigabyte Monitör Görüntü Vermiyor?

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Az önce çalışan Gigabyte G24F-2 monitörümün parlaklığını azaltmak için arkasındaki tuşa dokundum ve tepki vermedi. Ardından monitör kapandı. Tekrar tuşa bastığımda açılışta gelen Gigabyte yazısı geldi fakat bilgisayar açık olmasına rağmen görüntü aktarmayıp tekrar kapandı. Tuşa bastığımda Gigabyte yazısı geliyor, 3 sn duruyor ve geri gidiyor. Sorun nedir?

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Garantiye gönderdim. Panel değişimi yapılacakmış, dün aradım sordum panel bekliyorlarmış değiştirip göndereceklermiş.
Hadi ya. Knk bende de şey oluyor dün akşam kapattım ekranı. 2 tane var aynısından birini kapattım kardeşim uyurken gözünü almasın diye ondan sonra arkasında ki tuşa basıyorum tuşa bastığım zaman görüntü geliyor ama tusa basmayı çekiyorum tak görüntü gidiyor. Gigabyte yazısı geliyor 2-3 saniye masaüstü gözüküyor sonra gidiyor. Benimde aynı sorun galiba

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hadi ya. Knk bende de şey oluyor dün akşam kapattım ekranı. 2 tane var aynısından birini kapattım kardeşim uyurken gözünü almasın diye ondan sonra arkasında ki tuşa basıyorum tuşa bastığım zaman görüntü geliyor ama tusa basmayı çekiyorum tak görüntü gidiyor. Gigabyte yazısı geliyor 2-3 saniye masaüstü gözüküyor sonra gidiyor. Benimde aynı sorun galiba
Büyük ihtimalle aynı sorun. Aldığın siteyi ara ve ürünün garanti desteğine ihtiyacın olduğunu söyle, ben İtopya'dan almıştım orayı aradım. Ürünü aldığın sitenin verdiği kod ve dedikleri kargo şirketi ile onlara göndermen gerekiyor ama göndermeden önce bir kağıda adını soyadını, adresini, telefon numaranı ve ürünün sorununu yaz, faturayı ve bu bilgileri yazdığın kağıdı ürünün kutusuna koy ve gönder. Ürün Gigabyte teknik servise ulaştıktan sonra 20 gün içinde sana geri gönderilir. Arada sırada İtopyayı arayıp bilgi alabilirsin.

Önemli Not: Ürünün arasında bulunan seri numarasının fotoğrafını çek, lazım olabilir sende bulunsun. Bir de faturasının yedek çıktısını çıkar oda sende olsun.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Büyük ihtimalle aynı sorun. Aldığın siteyi ara ve ürünün garanti desteğine ihtiyacın olduğunu söyle, ben İtopya'dan almıştım orayı aradım. Ürünü aldığın sitenin verdiği kod ve dedikleri kargo şirketi ile onlara göndermen gerekiyor ama göndermeden önce bir kağıda adını soyadını, adresini, telefon numaranı ve ürünün sorununu yaz, faturayı ve bu bilgileri yazdığın kağıdı ürünün kutusuna koy ve gönder. Ürün Gigabyte teknik servise ulaştıktan sonra 20 gün içinde sana geri gönderilir. Arada sırada İtopyayı arayıp bilgi alabilirsin.

Önemli Not: Ürünün arasında bulunan seri numarasının fotoğrafını çek, lazım olabilir sende bulunsun. Bir de faturasının yedek çıktısını çıkar oda sende olsun.
eyv kral bende itopyadan almıştım konustum onlarla. kac gün oldu hocam sizin göndereli. ins panel değişirler kurtuluruz

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eyv kral bende itopyadan almıştım konustum onlarla. kac gün oldu hocam sizin göndereli. ins panel değişirler kurtuluruz
Geçen ayın 21'inde göndermiştim 21 eylülde yani. Dün aradım panel tedarik ediyorlarmış vs. dediler 10 gün içinde bitermiş ortalama. Eğer 20 iş gününü aşarsa THH'e başvururum. Sorunum çözülmezse de başvururum, bu onların sorunu benden kaynaklı değil.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Geçen ayın 21'inde göndermiştim 21 eylülde yani. Dün aradım panel tedarik ediyorlarmış vs. dediler 10 gün içinde bitermiş ortalama. Eğer 20 iş gününü aşarsa THH'e başvururum. Sorunum çözülmezse de başvururum, bu onların sorunu benden kaynaklı değil.
Hocam tekrardan rahatsızlık veriyorum. Sonuçlandı mi acaba. Ben geçen günlerde servise verdim servis onarım yapmıyoruz çok çok nadir sadece değişim ya da iade yapıyoruz dedi. Ben 2900e almıştım şuan 4.5 falan yani. Eğer sorun direk cozulmezze panel değişimi vs yapmıyoz dediler. Bende sizin olayinizi anlattım sonradan biraz kivirmaya mi calistilar anlamadım. İade olur büyük ihtimalle fln dediler

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Panel değişimi sorunu çözmemiş sanırım. Az evvel aradım anakart siparişi vermişler şimdi de. Tamir yapıyorlar yani.
Azami tamir süresini geçmedi mi kardeş değişim talep etsene ne anakart tamiri. Tamir edip kendileri kullansın artık.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Azami tamir süresini geçmedi mi kardeş değişim talep etsene ne anakart tamiri. Tamir edip kendileri kullansın artık.
Azami tamir süresi 20 iş günü değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Azami tamir süresi 20 iş günü değil mi?
21 eylülde İtopya'ya gönderdim orada kalmış biraz 6 gün sonra Gigabyte gitmiş şuan 16 gün falan oldu Gigabyte gideli.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
21 eylülde İtopya'ya gönderdim orada kalmış biraz 6 gün sonra Gigabyte gitmiş şuan 16 gün falan oldu Gigabyte gideli.
20 gün sanırım ama süre servisin eline geçince değil de direkt itopyanın eline geçince başlaması gerekiyor bence.

Top Bottom