Neler Yeni

Yardım Gigabyte Rtx 2060 windforce oc sorun.

brkben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berk Boran
Arkadaşlar itopyadan hazır sistem olarak 1 ay önce aldım. Başlarda bu ses yoktu, ama son 2 haftadır sürekli artarak devam ediyor fanlara değen bir şey yok. Taksitli satın almıştım iadesini yapabilirim miyim? Sadece ses olsa problem göndermem ama sıcaklıkları da aşırı yüksek. video ekliyorum 10 dk volarant da özel oyunda test yaptım. 1-2 saat sonra sesi siz düşünün. (
)
Yardımlarınızı bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
ürünlerin 2 yıl garantisi var diye biliyorum sistemi aldığınız yere ulaşın ve sorununuzu belirtin gerekli işlemleri yapacaklardır büyük ihtimalle

brkben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berk Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ürünlerin 2 yıl garantisi var diye biliyorum sistemi aldığınız yere ulaşın ve sorununuzu belirtin gerekli işlemleri yapacaklardır büyük ihtimalle
hocam taksitli aldığım için ürünün iadesini taksitli yapmazlar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
hocam taksitli aldığım için ürünün iadesini taksitli yapmazlar mı?
benim bildiğim üründe sıkıntı varsa onarıp geri gönderim sağlıyorlar bu şekilde biliyorum ben bu şekilde de olmayabilir tabi emin değilim

brkben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berk Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim bildiğim üründe sıkıntı varsa onarıp geri gönderim sağlıyorlar bu şekilde biliyorum ben bu şekilde de olmayabilir tabi emin değilim
hocam araştırmamda bu markanın kronik sorunu olduğunu gördüm iade yapıyorlar ama süreç çok uzun.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Fanlarına bakın bi kartın Galax 1660 Super de böyle bir ses çıkarabiliyor. Fan durup durup hızlanıyordu o modelde belki bunda da böyledir.

brkben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berk Boran
kullanan arkadaş varsa dönerse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tunahan Engin
hocam araştırmamda bu markanın kronik sorunu olduğunu gördüm iade yapıyorlar ama süreç çok uzun.
yapacak bir şey yok sorun daha çok ilerlerse bu sefer kart kullanılamaz hale bile gelebilir ısınmalardan dolayı ve ses de artar bunun için en iyisi iade süreçler uzun dediğin gibi fakat yapacak bir şey yok

brkben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berk Boran
Fanlarına bakın bi kartın Galax 1660 Super de böyle bir ses çıkarabiliyor. Fan durup durup hızlanıyordu o modelde belki bunda da böyledir.
hocam forumda gezerken bile fanları açıyor. ilk zamanlar böyle değildi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
hocam forumda gezerken bile fanları açıyor. ilk zamanlar böyle değildi.
Windforce serisi zaten pek iyi model değil. Gaming OC modeli ile Windforce' yi aynı sananlar bile var. Ama onlarda haklı 0 görünüş farkı var :D

Top Bottom