Neler Yeni

Çözüldü✓ Gigabyte RTX 3060 12GB OC Bu Fiyata Alınır Mı?

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
hocam normal piyasa fiyatı şuanda bu indirim gelir mi gelmez mi bilemeyiz ama yılbaşında zam geleceği kesin ona göre hareket etmeniz iyi olacaktır

aliozkanca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ali Özkanca
Alınmaz gaming modeli 8 bindi geçen ve bu eagle olanlar çok ısınıyor tavsiye etmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
ztheniscafe
hocam normal piyasa fiyatı şuanda bu indirim gelir mi gelmez mi bilemeyiz ama yılbaşında zam geleceği kesin ona göre hareket etmeniz iyi olacaktır
Evet, bencede yıl başından sonra zam gelebilir.

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz gaming modeli 8 bindi geçen ve bu eagle olanlar çok ısınıyor tavsiye etmem
Ben yaklaşık 2 gündür araştırıyorum 8K yerine çoğunlukla 9 civarı ve ben bu kartı sadece 150 TL vade farkı ile 12 ay alabiliyorum ondan mantıklı geldi eğer bildiğiniz bir site falan varsa atarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınma problemini bende çok duydum ama kasam mesh tarzı bir kasa 7 fanlı buna rağmen ısınma yaşar mıyım sizce?

Aslında olay şu zaten ben bunu aldım ama hala içimde başka bir şey mi alsaydım veya daha ucuzu var mıdır diye düşünüyorum haftaya çarşamba kargoya verilecek sonuçta o zamana kadar iptal hakkım var

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
Ben yaklaşık 2 gündür araştırıyorum 8K yerine çoğunlukla 9 civarı ve ben bu kartı sadece 150 TL vade farkı ile 12 ay alabiliyorum ondan mantıklı geldi eğer bildiğiniz bir site falan varsa atarsanız sevinirim

Isınma problemini bende çok duydum ama kasam mesh tarzı bir kasa 7 fanlı buna rağmen ısınma yaşar mıyım sizce?

Aslında olay şu zaten ben bunu aldım ama hala içimde başka bir şey mi alsaydım veya daha ucuzu var mıdır diye düşünüyorum haftaya çarşamba kargoya verilecek sonuçta o zamana kadar iptal hakkım var
hayırlı olsun o zaman hocam çarşamba gününe kadar indirimli bir kart bulaiblirsen onu al bence

ısınmaya gelecek olursak kasan yeterince hava alıyorsa arkası ve önünde engel yoksa 7 fan gayet yeterli soğutmaya
a

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayırlı olsun o zaman hocam çarşamba gününe kadar indirimli bir kart bulaiblirsen onu al bence

ısınmaya gelecek olursak kasan yeterince hava alıyorsa arkası ve önünde engel yoksa 7 fan gayet yeterli soğutmaya
a
Bende o şekilde düşündüğüm için aldım bakalım dc den bir arkadaş bu fiyata alınmaz tarzı demişti o nedenle böyle sizlerinde fikrine danışmak istedim pek bilgim yok ekran kartları ile. 2 El olarak çok daha uyguna var ancak şu bir gerçek güvenemem yani hele de bu kartlar mining zamanlarında stokları biten kartlar 6-7K verip 2 ay sonra çöp olma durumu var kartların

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
S
Bende o şekilde düşündüğüm için aldım bakalım dc den bir arkadaş bu fiyata alınmaz tarzı demişti o nedenle böyle sizlerinde fikrine danışmak istedim pek bilgim yok ekran kartları ile. 2 El olarak çok daha uyguna var ancak şu bir gerçek güvenemem yani hele de bu kartlar mining zamanlarında stokları biten kartlar 6-7K verip 2 ay sonra çöp olma durumu var kartların
bu fiyata alınmaz demesi büyük ihtimalle kartın eagle olmasıdır 2. el mantıklı ama alınmadan önce kesinlikle bencmark stresstest gibi testler yapılmalı ısı değerlerine göre alınmalı

şahsen ben 2. el alacaksam test yapmadan almam bir de garantisi olan 2. el almaya çalışırım

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bunu veya
Bunu alabilirsin

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Bunu veya
Bunu alabilirsin
Biraz daha fazla ödeyip bunu mu alsam. Galax markası ile alakalı baya sıkıntı duydum o nedenle pekte düşüneceğimi sanmıyorum

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bende galax 3060ti modeli var aynısı normal şuan hiç sıkıntı yaşamadım. 67 derece falan çalışıyor.

gaming olan model iyi ama biri 8 diğeri 12 gb
Diğerini görmedim. 8gb olduğunu pardon. 12gb modelide aynı fiyattaydı bir ara.

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Bende galax 3060ti modeli var aynısı normal şuan hiç sıkıntı yaşamadım. 67 derece falan çalışıyor.

Diğerini görmedim. 8gb olduğunu pardon. 12gb modelide aynı fiyattaydı bir ara.
Ah be kaçırmışım peki sence şuan 12gb lik olanına o fiyatı vermeme değer mi yoksa 12gb eagle oc mantıklı mı?

Top Bottom