Neler Yeni

Giyime önem vermek kişiyi yakışıklı yapabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Yakışıklı bir insan olduğumu pek düşünmüyorum. Giyime kuşama önem verince misal tişört yerine beyaz gömlek giyince insana yakışıklılık gelebilir mi yoksa bu psikolojik bir konu mu? Yakışıklı olmak ve kızların etkilendiği bir erkek olmak için ne yapmak lazım? Bakımlı erkek olmanın yollarını ve ne yapmamız gerektiğini yazar mısınız? Öneriniz ne?

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
giyim yakışıklı yapmaz ama üzerinize uyan giysileri giymek sizi öyle bişey yapar

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,376
İsim
Hakan
Karizmatik yapar.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yakışıklı bir insan olduğumu pek düşünmüyorum. Giyime kuşama önem verince misal tişört yerine beyaz gömlek giyince insana yakışıklılık gelebilir mi yoksa bu psikolojik bir konu mu? Yakışıklı olmak ve kızların etkilendiği bir erkek olmak için ne yapmak lazım? Bakımlı erkek olmanın yollarını ve ne yapmamız gerektiğini yazar mısınız? Öneriniz ne?
Hocam yakışıklı olduğunuzu siz düşünmüyorsunuz, herkesin güzellik algısı farklı ne de olsa. Giyiminize ve cilt bakımınıza önem verin, mesela kendinize uyacak güzel bir kombin yapabilirsiniz, tarzınızı değiştirebilirsiniz gibi gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
giyim yakışıklı yapmaz ama üzerinize uyan giysileri giymek sizi öyle bişey yapar

Karizmatik yapar.

Hocam yakışıklı olduğunuzu siz düşünmüyorsunuz, herkesin güzellik algısı farklı ne de olsa. Giyiminize ve cilt bakımınıza önem verin, mesela kendinize uyacak güzel bir kombin yapabilirsiniz, tarzınızı değiştirebilirsiniz gibi gibi.
Ne kadar yakışıklı olunsa da benim gibi konuşma kabiliyeti zayıf, ne haber nasılsın dışında konu devam ettiremeyen bir insanın kızlarla iç içe olması pek olmaz değil mi? İki erkek parkın önünden geçiyoruz yerde birbirlerine sarılan sevgili gördüğümüzde veya kızlı erkekli ortam görünce kötü hissediyoruz ikimizde. Bu durumu nasıl aşabiliriz sizce?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne kadar yakışıklı olunsa da benim gibi konuşma kabiliyeti zayıf, ne haber nasılsın dışında konu devam ettiremeyen bir insanın kızlarla iç içe olması pek olmaz değil mi? İki erkek parkın önünden geçiyoruz yerde birbirlerine sarılan sevgili gördüğümüzde veya kızlı erkekli ortam görünce kötü hissediyoruz ikimizde. Bu durumu nasıl aşabiliriz sizce?
Hocam önce sizin özgüven probleminizi aşmanız gerekiyor. Kendinizle barışık olmanız erek, mesela spora gidebilirsiniz, belli bir süreden sonra özgüveniniz artacaktır veya imaj değişikliğine gidin. Cilt bakımınızı yapıp, tarzınızı kendiniz belirleyin. Bir süre sonrma etksini göreceksiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Karizmatik yapar.

Hocam önce sizin özgüven probleminizi aşmanız gerekiyor. Kendinizle barışık olmanız erek, mesela spora gidebilirsiniz, belli bir süreden sonra özgüveniniz artacaktır veya imaj değişikliğine gidin. Cilt bakımınızı yapıp, tarzınızı kendiniz belirleyin. Bir süre sonrma etksini göreceksiniz.

yapar tabi benim gibi klas giyineceksin
Profil fotosuna kendi fotoğrafımı ekledim de kısacıktan değerlendirir misiniz rica etsem. Yakışıklısın veya değilsin veya ortalama diyebilirsiniz. Alınmaca gücenmece yok her türlü eleştiriye açığım. Teşekkürler.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
kral vallaha açık konuşayım bence iyi çıkmışsın ama aynanın ordaki eşyalar flan bide arka plan biraz kötü durmuş

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Profil fotosuna kendi fotoğrafımı ekledim de kısacıktan değerlendirir misiniz rica etsem. Yakışıklısın veya değilsin veya ortalama diyebilirsiniz. Alınmaca gücenmece yok her türlü eleştiriye açığım. Teşekkürler.
Hocam etmeyin eylemeyin cidden karizmatik adamsınız.

Kara*

80+ Silver
Kankam kilo alsan biraz manyak olursun TR şartlarında ortalama sayılırsın. Kendini kötüyüm beterim diye kafanı yorma sakal konusunda biraz daha çıkıyorsa daha iyi olabilir veya sakalsız da güzel görünebilirsin. Ve kısa bu tarz tişörtler giyme dışarda karı kız ortamlarına girmek istiyorsan daha geniş şeyler bul. Saç tarzın iyi aslında biraz daha geriye doğru tarayıp ayarlasan daha iyi olur gibi gömlekli kombinler de yakışabilir pantolon olarak yine aynı şekilde paraşüt vs. tarzı şeylere bir bak veya bol komando cepli kargo pantolonu yeni nesil tarz tiplerinden sana yakışır.

GirayHan

80+ Gold
bir erkeği çekici ve yakışıklı yapan şey zeka'dır becerilerdir empatidir. kadınlar genelde giyim ve kuşama 2. öncelik olarak bakarlar. seksi olan beyindir kardeşim :D

Top Bottom