Neler Yeni

Glorious Model D Wireless gecikme olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,866
İsim
Murat Orhan

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alabilirsen Darmoshark öneririm. 3395 Sensör.

Malzeme kalitesi 10/6.5 alır onun dışında skatezleri ortalama sensör vs gayet güzel güncel olarak kullanıyorum kullandırıyorum.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak

Alabilirsen Darmoshark öneririm. 3395 Sensör.

Malzeme kalitesi 10/6.5 alır onun dışında skatezleri ortalama sensör vs gayet güzel güncel olarak kullanıyorum kullandırıyorum.
hocam hepsini araştırdım ben ergo istiyorum fakat siz bana simetrik atıyorsunuz ayrıca boyutları elime uygun değil

hocam hepsini araştırdım ben ergo istiyorum fakat siz bana simetrik atıyorsunuz ayrıca boyutları elime uygun değil
model d sensörüne kötü demişssin fakat attığın endgame ile aynı sensörü kullanıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,866
İsim
Murat Orhan

model d sensörüne kötü demişssin fakat attığın endgame ile aynı sensörü kullanıyorlar
Barf sensörünü kullandığını şimdi gördüm kusura bakmayın. Son olarak şunu atayım eğer o da olmuyorsa model d den başka şansınız kalmıyor sanırım dediğiniz gibi.

Bu m3'ün daha minik versiyonu viper-viper mini gibi düşünün

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Barf sensörünü kullandığını şimdi gördüm kusura bakmayın. Son olarak şunu atayım eğer o da olmuyorsa model d den başka şansınız kalmıyor sanırım dediğiniz gibi.

Bu m3'ün daha minik versiyonu viper-viper mini gibi düşünün
inanın bunuda araştırdım fakat bu modeli kullananların kronik sorunlarla karşılaştığını gördüm ve bu mouse biraz garip tasarlanmış ama fıyatına göre sensor ve switch harika

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,866
İsim
Murat Orhan
inanın bunuda araştırdım fakat bu modeli kullananların kronik sorunlarla karşılaştığını gördüm ve bu mouse biraz garip tasarlanmış ama fıyatına göre sensor ve switch harika
Ben öneririm açıkçası ama illa alacağım derseniz alabilirsiniz model d yi. N11den n3ü alıp deneyebilirsiniz de ama connectgamenin kendi sitesinden değil de n11den alın iadesinde sorun çıkmaz. bence bir şans verin.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Ben öneririm açıkçası ama illa alacağım derseniz alabilirsiniz model d yi. N11den n3ü alıp deneyebilirsiniz de ama connectgamenin kendi sitesinden değil de n11den alın iadesinde sorun çıkmaz. bence bir şans verin.
öneriniz cebimde hocam n11 de n alıp deneyip iade etme şansım var mı sorun olmaz di mi

model d indirimle 1000e fln düşşe yapıştırıcamda

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,866
İsim
Murat Orhan
öneriniz cebimde hocam n11 de n alıp deneyip iade etme şansım var mı sorun olmaz di mi

model d indirimle 1000e fln düşşe yapıştırıcamda
Hocam tik hızı kuponlari ve nays ile 1000 TL'ye geliyor darmoshark n3 o şekilde alın bence

labaci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete Talay

Arkadaşlar Glorious Model D Wireless mouse alacağım ama daha önce kablosuz mouse hiç kullanmadım gecikme olur mu merak ediyorum. Rekabetçi FPS oyunları oynuyorum.​

Model d wireless kullanıyorum. Hiçbir gecikme yok. Valorant oynuyorum. Canavar gibi mouse hocam. Şarjı da çok çok iyi gidiyor. Ben tavsiye ederim. Aşırı hafif mouse . Pckolikten satın aldım

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Hocam tik hızı kuponlari ve nays ile 1000 TL'ye geliyor darmoshark n3 o şekilde alın bence
kuponlar nasil aliniyor hocam ve nays her satici icin gecerli mi

Model d wireless kullanıyorum. Hiçbir gecikme yok. Valorant oynuyorum. Canavar gibi mouse hocam. Şarjı da çok çok iyi gidiyor. Ben tavsiye ederim. Aşırı hafif mouse . Pckolikten satın aldım
tesekkurler yorumun icin indirim bekliyorum şuanda 1500 tl verilmez 1100 e fln dusse alirim

Top Bottom