Neler Yeni

Öneri Glorious Model O mu yoksa I mi?

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
Bütçe
1000
Hangisini önerirsiniz?

KediSever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efta
Glorious Model O Minus kullandım ben. Eğer küçük mouse seviyorsan ona bakabilirsin. Bence Model O, I'ya göre daha rahat olacaktır.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Glorious Model O Minus kullandım ben. Eğer küçük mouse seviyorsan ona bakabilirsin. Bence Model O, I'ya göre daha rahat olacaktır.
Küçük mouse kullanamıyorum maalesef. Model O'da kronik sorun varmış diye duydum bilgin var mı?

KediSever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efta
Küçük mouse kullanamıyorum maalesef. Model O'da kronik sorun varmış diye duydum bilgin var mı?
Ne kronik sorunu varmış acaba ? Hiç duymadım. Glorious Model O Minus'ta aylarca kullandım sıkıntı yaşamadım. Hatta Model O Minus Wireless'a geçtim şuan daha yeni.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne kronik sorunu varmış acaba ? Hiç duymadım. Glorious Model O Minus'ta aylarca kullandım sıkıntı yaşamadım. Hatta Model O Minus Wireless'a geçtim şuan daha yeni.
Delikli olması sıkıntı çıkarıyor mu? Elleri terleyen biriyim o yüzden benim için iyi olacağını düşünüyorum fakat içine bir şeyler girmesi durumunda sıkıntı çıkartmasından da korkuyorum. Açıp temizlemesi de zahmetliymiş sanırım.

KediSever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efta
Delikli olması sıkıntı çıkarıyor mu? Elleri terleyen biriyim o yüzden benim için iyi olacağını düşünüyorum fakat içine bir şeyler girmesi durumunda sıkıntı çıkartmasından da korkuyorum. Açıp temizlemesi de zahmetliymiş sanırım.
Islak elle vs. tutmaya korkuyorum açıkcası. Fakat elinizin terlemesini azda önleyebilir ve sıkıntı çıkarmaz bence. İçine bir şey girerse çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Tozlara karşı koruması var diye biliyorum. Açıp temizlemeye hiç ihtiyaç duymadım. Sadece dışındaki çıkıntılar tozlanıyor. Ayda bir falan o çıkıntıları silmenizi yeterli olur. İçindeki tozlar içinde fön makinesini soğuk modda çalıştırarak tozların bir kısmını temizleyebilirsiniz.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
ibrahim can
l olan model sanırım daha iyi diye duymustum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular